Český pohár TM
1. skupina:
H. Počaply – Vysoká 5:0 (5:0) Hanuš 2, Grohman, Vilánek, Toman.
Cítov – V. Borek 1:0 (0:0) Melichar z PK.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/horni-pocaply-deklasovaly-vysokou20110306.html
Vysoká – V. Borek 1:2 (0:1) Fidrant – Kubina, Vavřina.
H. Počaply – Cítov 2:1 (1:1) P. Dohnal, Toman – K. Fiala.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/nova-ves-uhrala-na-dynamu-bod-i-v-deviti20110312.html
V. Borek – H. Počaply 1:3 (0:0) Vavřina z PK – Fikart, Toman, Švihovec, hráno v H. Počaplech.
Cítov – Vysoká 0:3 (0:1) Pražák, Rolenc, Merz.
2. skupina:
Mšeno B – Střezivojice 2:0 (0:0) Parrado, vlastní.
Obříství – Nebužely 3:1 (2:0) střelci nehlášeni.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/horni-pocaply-deklasovaly-vysokou20110306.html
Střezivojice – Nebužely 2:2 (1:2) Antoš, Líman – Sigmund, Skála.
Mšeno B – Obříství 0:2 (0:0) Janda, Šulc.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/nova-ves-uhrala-na-dynamu-bod-i-v-deviti20110312.html
Nebužely – Mšeno B 0:3 (0:1).
Obříství – Střezivojice 5:2 (2:0) Rudišar 2, Růžička, Majlo, Hašourek – Lubas 2.
3. skupina:
Tišice B – Kly B 2:2 (0:2) Terziev, Preisler – Bursa, Kurc.
Lobkovice – Mlékojedy 1:2 (1:1) Frankl – Janda.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/horni-pocaply-deklasovaly-vysokou20110306.html
Tišice B – Lobkovice 1:4 (1:3) Machka – Blahut 2, Šmajda, Slovák.
Kly B – Mlékojedy 1:1 (0:1) Bursa – Janda.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/nova-ves-uhrala-na-dynamu-bod-i-v-deviti20110312.html
Mlékojedy – Tišice B 0:2 (0:1) Rampouch 2, hráno na UMT v Neratovicích.
Lobkovice – Kly B 1:2 (1:1) Frankl – Březina, Lajn.
4. skupina:
Dolany A – Dynamo B 3:4 (1:1) Holeček, Vondra, Djurevski – Pekárek, Pešta, Dudek, Šíma.
Úžice – N. Ves 5:3 (0:2) Kovařík, Tuček, Topol, Kalina, Konečný – Šimek, Four, Brejša.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/horni-pocaply-deklasovaly-vysokou20110306.html
Dynamo B – N. Ves 4:4 (1:3) Žukovský 2, Pešta, Stojka – J. Vancl 2, Došek, Hemr.
Dolany A – Úžice 11:1 (7:0) Kopecký 6, Douša 2, Djurewski, Vilím, Bejdák – Kalina.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/nova-ves-uhrala-na-dynamu-bod-i-v-deviti20110312.html
N. Ves – Dolany A 3:7 (2:3) Došek 2, M. Šimek – Djurevsky 2, Kopecký 2, Vondra 2, Holeček.
Úžice – Dynamo B 2:5 (2:2) Kalina, Mach – Šíma 2, Stojka 2, Dudek.
5. skupina:
PTZ – Č. Kralupy 1:0 (0:0) Šimek.
Chvatěruby – Všestudy 2:3 (0:3) Kvapil, Falta – Růně, Stinka, Janíček.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/horni-pocaply-deklasovaly-vysokou20110306.html
Č. Kralupy – Všestudy 3:2 (2:0) Kolář, Tetiva, Hájek – Janíček 2.
PTZ – Chvatěruby 5:1 (2:1) Novák, M. Šimáček, Uher z PK, Rosehöfer, Růžek - Koch.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/nova-ves-uhrala-na-dynamu-bod-i-v-deviti20110312.html
Všestudy – PTZ 0:3 (0:2) Růžek, Novák, Šimek z PK.
Chavatěruby – Č. Kralupy 2:4 (2:2) Kvapil, Zima – Tetiva 2, Polák, Moravec, hráno v Hostíně.
6. skupina:
Zálezlice – Vojkovice 2:2 (2:0) Bitner, Bílek – Hampejs, Kobera.
Dřínov – Dolany B 3:1 (3:0) Kympl, Kozák, Hora – Durst.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/horni-pocaply-deklasovaly-vysokou20110306.html
Zálezlice – Dřínov 1:3 (1:0) vlastní – Firoň, Podskalský, Kozák.
Vojkovice – Dolany B 5:1 (2:1) Simonics 3, Kobera 2 – Gembitcki.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/nova-ves-uhrala-na-dynamu-bod-i-v-deviti20110312.html
Dolany B – Zálezlice 2:2 (1:0) Douša, Holeček – Bílek z PK, Bittner.
Dřínov – Vojkovice 1:1 (0:1) Hora – Simonics.
7. skupina:
Záryby B – Kly A 1:1 (0:0) Mikšovský – Hulička.
Dřísy – Kostelec 2:0 (1:0) Capouch, P. Fabián.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/horni-pocaply-deklasovaly-vysokou20110306.html
Kly A – Kostelec 1:0 (0:0) Lajn.
Záryby B – Dřísy 7:2 (3:0) Krajíček 2, Schütz, Valentin, Tesař, Záhora, Halbich – P. Fabián, K. Fabián.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/nova-ves-uhrala-na-dynamu-bod-i-v-deviti20110312.html
Kostelec – Záryby B 2:3 (0:2) Slaboch, Eigel – Halbich, Tesař, Folwaczny, hráno ve Sluhách.
Dřísy – Kly A 1:4.
8. skupina:
D. Beřkovice – Botafogo 5:0 (1:0) Jung, Vašíček, Šůta, Houška, Novák.
Vehlovice – Liběchov 5:4 (4:3) Vališ 2, Feigl, Brejša, Procházka – Veselý 3, Hadrbolec.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/horni-pocaply-deklasovaly-vysokou20110306.html
Botafogo – Liběchov 0:6 (0:4) Hladký 2, Veselý 2, Hadrbolec, Hángoc.
D. Beřkovice – Vehlovice 5:1 (2:0) Kalhous 2, Štěpánek 2, Novák – Vališ.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/nova-ves-uhrala-na-dynamu-bod-i-v-deviti20110312.html
Liběchov – D. Beřkovice 1:2 (0:1) Nemasta – Štěpánek, Kaňka, hráno ve Vehlovicích.
Vehlovice – Botafogo 3:0 (3:0) Mašek, V. Přáda, Procházka.
Branky: Vondra 2, Djurevski – Sedláček. Rozhodčí: Šubr. Diváci: 60.
Branky: 68. V. Valentin - 30. Vondra, 76. Hrubant. Rozhodčí: Stibůrek. ŽK: Djurevski (D.). Diváci: 55. První utkání: 1:3.
Záryby B: Amler - Martínek, Záhora (77. Kutílek), Šindelář, V. Valentin - Reisinger (46. Halbich), Kuba st. (46. Kuba ml.), Sedláček, Brabec - Popelka, Folwarczny.
Dolany: Mareš (79. Michl) - Ovcharovič, Svoboda, Hrubant, Semerád - Suško, Doležálek, Vondra, Holeček - Djurevski (68. Dürst), Douša (78. Moravec).