11.kolo, Vitana Byšice - Dynamo 2:2 (1:1)

Vitana Byšice - Dynamo 2:2 (1:1)

Branky: 26. a 87. Menčl – 2. Rada, 55. Dubský. Rozhodčí: Stádník. ŽK: 4:3.

Byšice: Schneider – Konya – Kadlec, Resl, Beneš – Čermák, Dvorný, Kmoch, Menčl – Svačina (73. Taran), Korf.

Dynamo: Heimrath – Vágner (69. Špaček), Dubský, Rada, Emmer – Němec, Kymr, Kratochvíl, Miler (85. Lukášek) – Kobera, Pekárek.

Fotbalisté Dynama po dvou domácích porážkách (celkově pěti) vyjeli na hřiště soupeře. A světe div se – i bez několika obvyklých opor si dokázali v Byšicích konečně trochu zvednout fotbalovou náladu, když uhráli remízu 2:2. Ještě chvíli před koncem přitom drželi dokonce tři body.
Zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-melnicky-obrat-zahajil-gabcuv-gol-ktery-protrhnul-sit-20131105.htmlDynamo ve snaze konečně zabodovat začalo v Byšicích z kategorie snů. Už ve druhé minutě Rada rozvlnil síť Vitany. Domácím trvalo skoro půl hodiny, než se vrátili do zápasu. Na začátku druhé části je pak přibrzdil druhý gól hostí a k bodovému zisku se dostali až vyrovnávajícím gólem v 87. minutě. Už v nastaveném čase pak vyhlavičkoval Emmer ránu střídajícího Tarana z prázdné branky.