12.kolo: SK Petrovice - Dynamo 4:0 (3:0)

SK Petrovice - Dynamo 4:0 (3:0)

Branky: Brunclík 4. Rozhodčí: T. Pejša. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Dynamo: Zavadil – Vrábel (Polák) – Vágner, Špaček, Šnýdr – Plicka, Horký, Pešta, Bondarev – Pekárek, Mašek.

Brunclík položil Dynamo na lopatky ještě do poločasu

Nelahozevské Dynamo opět prohrálo a šňůru bez výhry prodloužilo už na pět zápasů. V nich získali svěřenci trenéra Kaplana pouze jediný bod za domácí remízu se Lhotou.

Do Petrovic cestovali hosté pouze s torzem mužstva. K dlouhodobě zraněnému Dubskému s Kymplem přibyli v neděli také Dvorský (problémy se zády), Jindřich (pracovní povinnosti) a Miler (nemoc).

Trenér tak musel postavit zcela novou obrannou čtveřici, kterou navíc v 50. minutě pro zranění opustil i stoper Vrábel. O bodech bylo v té době již jasno. Domácí totiž vedli v poločase 3:0.

Brankář Zavadil v souboji neudržel míč a pro domácího útočníka už nebylo problémem skórovat. Domácí brzký gól povzbudil a o chvilku později už šli do dvougólového vedení. Krutou nelahozevskou dvacetiminutovku završil třetí gól z penalty, které předcházel zbytečný faul Plicky.

Druhý poločas se už dohrával víceméně jen z povinnosti. Domácí přidali ještě čtvrtý gól, opět z penalty, když tentokrát fauloval gólman Zavadil.

„Byla to zasloužená výhra domácích. Přijeli jsme jak na dovolenou a po půlhodině bylo rozhodnuto. Je to těžké. Máme úzký kádr a dnes nám chyběla celá pětice hráčů. Musíme se pokusit získat nějaké body v závěrečných kolech. Nic jiného nám nezbývá,“ dodal po zápase trenér Dynama Daniel Kaplan.