16.kolo: Doksy - Dynamo 4:1 (1:1)

13.03.2011 10:25

16.kolo, 13.3.2011 14:30

Doksy - Dynamo 4:1 (1:1)

Branky: Junek 2, Křivánek, Větrovec – Vrábel. Rozhodčí: Fejfar. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Dynamo: M. Kratochvíl – Vrábel – Vágner, Jindřich, Miler – Pešta (80. Žlab), Horký, Kymr, Kvarda – Mašek, Pekárek.

Dynamo naplnilo letošní nelichotivou normu

Fotbalisté Dynama veledůležitý záchranářský duel na úvod jarní části I. A třídy nezvládli, v Doksech nestačili v poměru 4:1 (1:1).

Hned první jarní zápas mohl vnést do tábora Dynama větší klid. Na hřišti soupeře, který se po podzimu nacházel dva body zpět, se ale nejspíš stal pravý opak. Nelahozevští totiž navázali na svoji sérii z přípravných zápasů, kdy od soupeřů inkasovali vždy po čtyřech gólech.

Zápas se přitom pro hosty nevyvíjel špatně. Už v osmé minutě se po rohovém kopu dostal na malém vápně k míči Vrábel a otevřel střelecký účet. Ze strany hostů to ovšem bylo vše.

Domácí ještě do poločasu po chybě gólmana vyrovnali a ve druhém přidali další tři branky, z toho dvě z pokutových kopů. „Domácí si za druhý poločas zasloužili vyhrát,“ přiznal hostující trenér Daniel Kaplan a dodal: „Rozhodující byl druhý gól domácích. V závěru se stáhli do obrany a začali odpadat i fyzicky, ale vítězství už si pohlídali.“