17. kolo: Dynamo - FK Mutějovice 2:1 (0:1)

16.04.2016 19:42

17.kolo, 16.4.2016 17:00

Dynamo - FK Mutějovice 2:1 (0:1)

Branky: 67. z PK a 71. Zd. Kratochvíl - 5. Roubík. ŽK: Vágner, Kaplan, Kratochvíl - Melč. Rozhodčí: Kuka. Diváci: 80.

Dynamo: Zavadil - Vágner (55. Kaplan ml.), Dubský, Fomin (73. Mölzer), Emmer - Kobera (46. Simon (89. Basaraba)), Kratochvíl (K), Jindřich, Šenkýř - Došek, Pekárek.

Mutějovice: Aksamit - Holý, Kučera, Melč, Grill - Lupák, Roubík (K), Medřický, Bradáč - Staněk, Jůna (85. Borský).

Zápas nezačal vůbec dobře, po pěti minutách načapal brankáře Zavadila (stojícího na penaltě) z asi třiceti metrů hostující kapitán ROUBÍK - 0:1.

Od té chvíle jakoby domací zahalila deka, nic se nedařilo. Dlouhé balony nenacházeli útočníky a když už tak hostující obrana vše vyřešila. Vše se změnilo když v 55.minutě přišel na hřiště střídající Dan Kaplan ml. Šikovný rychlonohý útočník oživil hru a rozhýbal Mutějovickou obranu.

V 67. minutě přihrál do vápna Kratochvílovi, jenž byl faulován. Odpískanou penaltu proměnil z přehledem KRATOCHVÍL - 1:1.

Po čtyřech minutách opět průnik Kaplana do vápna, opět příhra na KRATOCHVÍLA - 2:1.

Zdenda se snad už definitivně dostal do střelecké pohody.

Do konce zápasu se již nic mimořádného nestalo, hosté se snažili o vyrovnání ale z přemíry snahy nic nevymysleli. Naopak pan rozhodčí se činil, během zápasu asi zapomněl že má někde nějakou píšťalku, zato ke konci již pískal vše co na něj diváci zakřičeli z tribuny.