17.kolo: Dynamo - TJ Řepín 3:2 (1:0)

12.04.2014 23:35

17.kolo, 12.4.2014 16:30

Dynamo - TJ Řepín 3:2 (1:0)

Branky: 34. Jindřich, 75. Vágner, 81. Kymr – 88. a 90. Pešan. Rozhodčí: Ducký. ŽK: 1:3. Diváci: 70.

Dynamo: Lorenc – Vágner, Vrábel, Dubský, Emmer (64. Kratochvíl) – Strazzer, Jindřich, Kymr, Mölzer (75. Horký) – Pekárek, Krejza.

Řepín: Borovička – Slepička, Werner, Kraus, D. Kratochvíl (70. Salač) – Pešan (90. Vaněček), Prejza, A. Kratochvíl (50. V. Labuť), Černý (84. Šperl) – Štrombach, Dvořák (75. M. Labuť).

Z bezstarostného konce drama
Fotbalisté Dynama po totálně zkaženém podzimu zvolna nabírají dech. Plnými hrstmi potřebné tři body si připsali už podruhé v řadě, když doma i přes závěrečné drama, kdy málem promarnili tříbrankový náskok, porazili v tabulce mnohem lépe postavený Řepín 3:2.
Vyhlídky hostů na rozšíření čtyřbodové jarní sbírky nebyly valné už před zápasem, ke kterému přijeli notně oslabení. Vinou zranění či zaměstnání chybělo několik hráčů základní sestavy a absenci zaznamenala i lavička, kde chyběl i nový trenér Strnad. V závěru na šance skoupého prvního poločasu se ve skrumáži nejlépe zorientoval Jindřich, který poslal Dynamo do vedení. Řepín ještě celou půlhodinu druhé půle držel hlavně zásluhou gólmana Borovičky pro sebe přijatelný výsledek. Když se však čtvrt hodiny před koncem z trestného kopu trefil Vágner a nedlouho poté dorážel Kymr, zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto. S nepříznivým výsledkem se odmítl smířit záložník Pešan. Nová jarní řepínská akvizice z Vysoké nejprve dvě minuty před koncem snížila a v poslední minutě dokonce vstřelila kontaktní gól.