18.kolo: Bělá p/Bez. - Dynamo 2:3 (2:2)

20.04.2014 23:44

18.kolo, 20.4.2014 17:00

Bělá p/Bez. - Dynamo 2:3 (2:2)

Branky: 5. a 26. Tomíček – 20. Kymr, 31. Vrábel, 89. Horký. Rozhodčí: Hanák. ŽK: 1:2. Diváci: 145.
Dynamo: Lorenc – Vágner, Vrábel, Dubský, Hudeček – Strazzer (71. Horký), Jindřich, Kymr, Mölzer – Pekárek, Krejza (90.+1 Špaček).

Horký zařídil sladký konec
Dynamo jede. Fotbalisté z Nelahozevsi během posledních tří kol vyrovnali počet svých vítězných zápasů z celého podzimu. Naposledy slavili další důležité body na hřišti tonoucí Bělé. Opakování týden starého vítězství 3:2 s Řepínem zařídil střídající Horký, který minutu před koncem uklidil do sítě centr Hudečka. Tříbodová trefa tak přišla v době, kdy už se aktéři smiřovali s dělbou bodů. Ta by byla pro hosty vzhledem k poměru šancí až nespravedlivou, přestože to byli oni, kdo v prvním poločase dvakrát dotahoval ztrátu ve skóre.