19.kolo: Dynamo - Sokol Pěčice 3:4 (0:3)

26.04.2015 22:00

19.kolo, 26.4.2015 17:00

Dynamo - Sokol Pěčice 3:4 (0:3)

Branky: 74. a 87. Kratochvíl, 28. Jindřich – 10. z PK a 21. Gregor, 18. Košťál, 66. Hubač. Rozhodčí: J. Pejša. ŽK: 3:2.

Dynamo: Lorenc – Vágner, Vrábel, Rada, Hudeček – Temirov (46. Horký), Kratochvíl, Jindřich, Mölzer – Došek (70. Holý), Pekárek (65. Kaplan ml.).

Dynamo honilo Pěčice marně

V jediném nedělním zápase přišlo nelahozeveské Dynamo o všechny body v domácí přestřelce s Pěčicemi. Když po jedenadvaceti minutách svítil na ukazateli skóre stav 0:3, nevypadalo to se svěřenci trenéra Daniela Kaplana vůbec dobře, nakonec ale prohráli rozdílem jediného gólu. Po velké stíhačce ve druhém poločase je hrůzostrašná úvodní dvacetiminutovka mohla mrzet snad ještě víc.