20.kolo: Dynamo - Union Čelákovice 1:1 (0:0)

07.04.2007 22:58

20.kolo, 7.4.2007 16:30

Dynamo - Union Čelákovice 1:1 (0:0)

Branky: 70. Kratochvíl z pen. – 75. Pecka. Rozhodčí: Chovanec. ŽK: 3:3. Diváků: 180.

Dynamo: Zavadil – Vrábel – Dvořák, Dohnal, Jindřich – Klempt, Dubský, Kratochvíl, M. Řezáč – Pekárek, Vydra.

Velmi cenný bod vybojoval poslední celek krajského přeboru Dynamo Nelahozeves nad lídrem soutěže Unionem Čelákovice. První poločas byl nezáživný. Unionu se nedařilo na malém hřišti kombinovat, a tak zaujala jen šance domácího Pekárka, který ale minul. Ve druhé půli se hosté zlepšili a vytvořili si mírnou převahu. V 70. minutě ale fauloval Jelínek a domácí po penaltě Kratochvíla vedli. Vzápětí však vyrovnal Pecka.

V závěru ještě zahrozili Skuhravý a Jelínek, gól už ale nepadl. „Tentokrát musím pochválit sudí, že pískali rovinu. Hráči se proti vedoucímu mužstvu motivovali k velmi dobrému výkonu. Pomohlo nám i naše malé hřiště, s nímž mají soupeři problémy. Vypracovali jsme si i další šance (Pekárek, Klempt), které jsme nevyužili, ale i tak jsem s bodem spokojen,“ konstatoval trenér domácího Dynama Dan Kaplan.