21.kolo: Dynamo B - Slovan H. Beřkovice 1:0 (0:0)

Dynamo B - Slovan H. Beřkovice 1:0 (0:0)

Branka: Bondarev V.

Šlágr o postup rozhodl geniální lob

Béčko Dynama už je pouze krůček od postupu mezi okresní elitu.

V předposledním kole B skupiny 3. třídy Nelahozeveští utekli Horním Beřkovicím o tři body, když jim ve vzájemném utkání vrátili nejtěsnější porážku z podzimu (1:0).

V prvním poločase měla mírnou převahu domácí rezerva, kterou vyztužili i někteří hráči A mužstva. Mimo střel zdálky ale zůstala branka hostů neohrožena.

Důležitý moment přišel pět minut před přestávkou. Beřkovickým se zranil brankář Brůža starší, který se v pokutovém území srazil se svým synem a musel vystřídat.

Po změně stran tlak Dynama sílil. V útočné fázi bezzubé Beřkovice nevěděly, kam dřív skočit. Rozhodnutí přišlo kolem 70. minuty. Domácí V. Bondarev si všiml špatně postaveného hostujícího brankáře a geniálním lobem ze čtyřiceti metrů rozhodl.

V závěru se hosté ještě tlačili zoufale do útoku, ale Nelahozeves si jednobrankové vedení uhlídala. K postupu do okresního přeboru stačí Dynamu neprohrát na hřišti béčka sousední Pétézetky.