21.kolo: Dynamo - Sokol Nová Ves p/Pl. 3:0 (2:0)

18.04.2010 21:45

21.kolo, 18.4.2010 17:00

Dynamo - Sokol Nová Ves p/Pl. 3:0 (2:0)

Branky: 21. Němec, 30. Dubský, 84. Bondarev. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Dynamo: Lorenc – Vrábel – Kymr, Dubský, Jindřich – Klempt, Horký, Němec, Bondarev (88. Žlab) – Mašek (84. Pešta), Pekárek (75. Válek).

Domluva klubového šéfa zabrala

Na pátý pokus se fotbalisté Dynama dočkali vítězství. V 21. kole to odnesla Nová Ves pod Pleší (3:0).

Před utkáním navštívil domácí kabinu předseda klubu Jiří Kratochvíl, který „promluvil hráčům do duše“. A jeho slova se účinkem neminula.

Už po dvaceti minutách rozjásal domácí příznivce střelou k tyči Němec. Když po půlhodině hry přidal po centru Bondareva hlavou druhý gól Dubský, bylo na hřišti jen jedno mužstvo – Dynamo.

Ve druhém poločase se svěřenci trenéra Kaplana stáhli do obrany, ze které vyráželi k rychlým brejkům. Gólovou tečku zajímavého utkání udělal krásnou střelou Bondarev.

„Slova pana Kratochvíla si vzali hráči k srdci. Na jejich výkonu to bylo hodně znát. Zlepšila se útočná hra a hlavně se nám také dařilo, narozdíl od předešlých zápasů vypracované šance proměňovat. Naše vítězství je zcela zasloužené,“ těšilo vítězství trenéra Dynama Daniela Kaplana.