25.kolo: FK Horky - Dynamo 5:2 (0:0)

07.06.2014 00:44

25.kolo, 7.6.2014 17:00

FK Horky - Dynamo 5:2 (0:0)

Branky: 52. Kohout z PK, 71. Cepka, 75. Hlavička, 77. Lukáš, 78. Váňa – 48. Krejza, 56. Kratochvíl. Rozhodčí: Zdeněk. ŽK: 0:1. Diváci: 90.

Dynamo: Heimrath – Emmer (45. Vágner), Vrábel (55. Horký), Dubský, Jindřich – Strazzer (45. Krejza), Rada, Kymr, Mölzer – Kratochvíl, Pekárek.

Dynamo u lídra zkolabovalo
Bezbrankový poločas, ale o to divočejší druhý odehráli fotbalisté Dynama Nelahozeves na hřišti vedoucích Horek. Domácím k nutnému vítězství a udržení vedoucí příčky scházely dvacet minut před koncem ještě dva góly a míč ani při jejich absolutní převaze nechtěl spadnout do brány. V závěru ale hosté zcela zkolabovali, za sedm minut čtyřikrát inkasovali a prohráli 5:2. Jako první se ovšem prosadil střídající Krejza, který utekl obraně domácích. Ti přišli s odpovědí také poté, co Kratochvíl přetavil centr Krejzy. A pak už během chvilky zápas rozhodli.