26.kolo: Dynamo - FK Slavoj St. Boleslav 2:1 (2:0)

18.06.2017 22:01

Poslední jarní zápas, navíc před domácím publikem, začal skvěle. Ve 40 vteřině si na centr z rohového kopu naskakuje JINDŔICH a otevírá skóre - 1:0. Překvapení hosté se už z této situace nedokázali vzpamatovat. Navíc v 19. minutě po sólovém průniku střílí z levé strany rozběhnutý KAPLAN ml., gólman jeho tutovku napoprvé kryje ale na dorážku už je krátký - 2:0. To bylo prakticky z dnešního zápasu to nejzajímavější, naši měli ještě několik dalších šancí ale bez gólového efektu. Hosté nehráli nejhůře ale nedokázali si vytvořit jedinou slibnější šanci. Čestný úspěch tak zaznamenali až v 89. minutě ojedinělou akcí, kterou proměnil střídající GRAFNETR - 2:1.

A-tým, FITPARTNER GASTRO I.B třída skupina B, 26.kolo 17.6.2017 17:00

Dynamo Nelahozeves - FK Slavoj Stará Boleslav 2:1 (2:0)

Branka: 1. Jindřich, 19. Kaplan ml. - 89. Grafnetr.

Rozhodčí: Vlk. ŽK: Bednařík - Boček. Diváků: 80.

Dynamo: Zavadil - Jindřich, Špaček (46. Emmer), Kratochvíl, Vágner - Holý, Bednařík (79. Kaplan st.), Simon, Kobera (K) - Kaplan ml., Došek (61. Basaraba).

Boleslav: Čihák - Šalda, Štěpánek, Voženílek, Švancar - Cruz (K), Novotný, Boček, Novák (59. Grafnetr) - Vondra (73. Matějovský), Bláha.