5.kolo: Dynamo - Spartak Příbram 1:0 (1:0)

04.09.2010 10:32

5.kolo, 4.9.2010 17:00

Dynamo - Spartak Příbram 1:0 (1:0)

Branka: 17. Válek. Rozhodčí: T. Pejša. ŽK: 3:5. ČK: Šmejkal (Příbram). Diváci: 50.

Dynamo: Zavadil – Vrábel – Jindráček, Dubský, Dvorský – Šnýdr, Horký, Kymr, Plicka – Válek (78. Bondarev), Pekárek (90. Vágner).

O výsledku bojovného zápasu rozhodl v sedmnácté minutě svým gólem Válek, který po rohovém kopu překonal nadvakrát hostujícího gólmana.
Ve druhé půli se snažili hosté o vyrovnání, ale domácí soustředěnou hrou těsné vedení i s trochou dávky štěstí uhájili.

„Příbram na nás vyrukovalaa začátek utkání byl v rukou soupeře. Pak jsme ale dali gól ado poločasu jsme měli víc ze hry. Byl to ale spíš velký boj. Do vážnějších šancí se ani jedno z mužstev nedostalo. Ve druhém poločase jsme byli trochu pod tlakem. Hráči Příbrami si vytvořili tři gólovky, ale nenašel se u nich hráč, který by chtěl dát gól a vzal na sebe při střelbě zodpovědnost. Jejich šance končily většinou nepřesnými přihrávkami. Před týdnem jsem si přál, aby nám v zápase přálo štěstí, a to se nám vyplnilo. Musím pochválit hráče za výbornou obrannou hru a hlavně gólmana Zavadila, který s přehledem sbíral všechny hostující centry a byl naší oporou,“ pochválil své svěřence trenér Daniel Kaplan.