Áčko na vítězné vlně

08.10.2016 10:47

Ani dnes nebylo A-mužstvo dynama poraženo. Proti soupeři z bakova by to byla jistě opět remíza nebýt 18. minuty kdy po rychlém brejku z levé strany centruje před bránu skvělý ŠENKÝŘ a Lubošovi KREJZOVI stačilo nastavit jen nohu - 1:0.

Od té chvíle bylo na hřišti pouze dynamo ale šance nepřicházely, naštěstí od Bakova také ne a tak zápas skončil konečným skore 1:0.

Další pozitivum zápasu bylo to že se konečně po zranění ukázal na deset minut i Zdenda Kratochvíl a ještě jedna věc na stoperu celý zápas odehrál devatenáctiletý obránce Fomin a to velmi dobře. Mužem zápasu byl bez debat Matěj Šenkýř.

Dopoledne odehráli svůj zápas i starší žáci kteří se potýkají s neproměňováním šancí a tak dnes podlehli neratovickému béčku 1:4. Jediný gól obstaral kapitán Jakub Jareš.

A-tým, FITPARTNER GASTRO I.B třída skupina B, 7.kolo, 8.10.2016 16:00

Dynamo - SK Bakov n/Jiz. 1:0 (1:0)

Branka: 18. Krejza.

Dynamo: Zavadil - Emmer, Vágner, Minařík, Krejza, Holý, Fomin, Jindřich (K), Bednařík (70. Kobera), Šenkýř (80. Kratochvíl), Došek (63. Pekárek).