Áčko opět vítězí a už je první, naopak žáci ztrácí

15.10.2016 21:16

Starším žákům se v poslední době moc nedaří, dnešní zápas v dosud neporažených Čečelicích sice výsledkově nedopadl katastroficky, nicméně tři body si ponechali domácí.

V podvečer nastoupili k zápasu osmého kola, proti týmu FC Mělník, muži. Zápas který se na přání hostů odehrál na dynamu měl jednoznačný průběh. Hosty načal už ve 12.minutě Luboš KREJZA, střelou z levé strany ke vzálenější tyči nedal golmanovi šanci - 1:0.

Další šance následovala v 25. minutě, sólový průnik Pekárka v pokutovém územý zastavuje faulem hostující gólman - penalta a žlutá pro golmana. K pokutovému kopu se staví Honza HOLÝ a bezpečně proměňuje - 2:0.

36.minuta, Šenkýř zahrává rohový kop z pravé strany, balón míří na zadní tyč kde stojí připravený Fomin který hlavičkuje zpátky před bránu na číhajícího KREJZU - 3:0.

O dvě minuty později fauluje, mimo pokutové území, hostující gólman pronikajícího Šenkýře a dostává druhou žlutou. Hosté dohrávají v deseti.

Druhá polovina má stejný průběh jako první, dynamo na převahu a k ničemu supeře nepouští.

V 54. minutě po rohovém kopu se k odraženému míči dostává JINDŘICH a vrací ho do odkryté branky - 4:0.

Náš gólový účet završuje v 74.minutě KOBERA a dává hostům nepopulárního "bůra" - 5:0.

Naši hráči už zápas jenom dohrávají a tak se v 76. minutě dostává ke střele hostující VESELÝ a snižuje - 5:1.

O tři minuty později, po faulu v PK na hostujícího hráče, nařizuje rozhodčí penaltu ke které se staví opět VESELÝ a nemýlí se - 5:2.

Tímto skóre končí parádní zápas v režii dynama, a naši se po zásluze dostávají na první místo tabulky I.B třidy.

A-tým, FITPARTNER GASTRO I.B třída skupina B, 8.kolo, 15.10.2016 16:00

Dynamo - FC Mělník 5:2 (3:0)

Branka: 12. a 36. Krejza, 25. z PK Holý, 54. Jindřich, 74. Kobera - 76. a 79. z PK Veselý.

Rozhodčí: Jahoda. ŽK: Emmer, Šenkýř - Horvát, Skopka, Rolenc, Vála. ČK: 38. Horvát. Diváci: 74.

Dynamo: Zavadil - Emmer (84. Došek), Vágner, Krejza (65. Kobera), Holý, Fomin, Jindřich, Bednařík (61. Simon), Šenkýř, Pekárek (72. Kratochvíl), Dubský (K).