Áčko za tři body, dorost po zlepšeném výkonu stále bez bodu.

02.09.2017 21:30

Skutečnost, že se body z Dynama neodvážejí lehce zažil i dnešní soupeř AFK Libčice. Ve vyhecovaném utkání, před parádní návštěvou, byli śťastnější domácí a tři body tak zůstávají na Dynamu.

První poločas nabídl pěkný útočný fotbal z obou stran, který korunovala ve 44 minutě, parádním přímým kopem, nová dynamácká akvizice, stoper Martin Müller - 1:0.

Libčice, i pře nespornou snahu ve druhé půli, se s gólem "do šatny" nevyrovnali. Měli sice několik solidních šancí ale vše zachránil náhradní gólman Ivan Shiman. Naopak udeřili domácí. Trenéru Kaplanovi vyšlo střídání, v 67. minutě nahradil Kalpan mladší Doška a o tři minuty později slavil druhý gól Dynama. Michal Bednařík přesprintoval na levé straně soupeře a poslal míč právě na Kaplana který s dorážkou neměl žádný problém - 2:0.

Zbytek utkání se už dohrával pod taktovkou domácích.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 2.kolo 2.9.2017 17:00

Dynamo Nelahozeves - AFK Libčice 2:0 (1:0)

Branka: 44. Müller, 70. Kaplan.

Rozhodčí: Kuka. ŽK: Emmer, Krejza - Paluka. Diváků: 150.

Dynamo: Shiman - Emmer, Vorel, Müller, Vágner - Bednařík, Holý, Zhukovskyy (53. Kobera), Jindřich (K) - Došek (67. Kaplan ml. (88. Pekárek)), Krejza.

Libčice: Šídlo - Dařina, Kapitán, Tenkl, Mrnka (81. Pešek) - Jeřábek, Klempt, Paluka (K), Literák (63. Bareš) - Hrdina, Punčochář.
---

Dorost, JAKO okresní přebor, 2.kolo 2.9.2017 11:00

Dynamo Nelahozeves - SK Lhota 3:7 (2:4)

Branky: 1. Gabčo, 42. Branse, 76. Němeček - 38., 80. a 88. Nedvěd, 10. a 85. Placák, 5. Hašek, 38. Šebesta D. vlastní, .

Rozhodčí: Šulc. ŽK: Kratochvíl, Jareš, Gabčo - Zahrádka. Diváků: 20.

Dynamo: Novák - Kratochvíl, Jareš P., Šebesta J., Gabčo (K), Šebesta D., Jareš J., Němeček, Hájek, Branse, Mikš, Kochman, Chládek, Fouček, Polák.

Lhota: Červený - Procházka, Zahrádka, Chochola, Placík, Hašek, Nováček, Valenta, Vostřák, Vorel, Nedvěd (K), Hanáček, Šverčič.