Další prohra...

04.05.2013 16:32

Hráči Dynama tentokrát zajížděli na hřiště týmu z Hřebče, třetího týmu b třídy, utkání se hrálo od nefotbalového času a to od 10:15, na který nejsou hráči Dynama zvyklí a ze začátku utkání to bylo znát, kdy domácí drželi hosty z Nelahozevse na jejich půlce a tlačili je. A přišel zasloužený trest, po patnácti minutách si domácí vybojovali trestný kop, domácí hráč poslal nebezpečný balon do vápna hostí a domácí kapitán zavěsil přesně - 1:0. Od této chvíle se hráči Dynama konečně prpbudili a začali trochu hrát a hned z toho plynuly šance, nejvíce šancí se rodilo po autech a rohových kopech. Ve 45.minutě měli hosté asi 4 rohové kopy za sebou, kdy měli nejméně dvě 100% šance, ale domácí to ubránili. A rozhodčí po brejku hostů ukončil první poločas, byl to rozhodující faktor utkání? Ve druhém poločase se čekalo, že hráči Dynama vlítnou na domácí, ale tak se nestalo. Naopak, domácí opět byli lepším týmem a ohrožovali bránu hostujícího brankáře Lorence. Ve druhém poločase neměli hráči Dynama snad ani jednu šanci, popřípadě střelu na bránu, docházelo jen k velkým počtem faulů. A zaslouženě přišel trest, 10 minut před koncem vypálil domácí hráč přesnou ránu, která zaplula k tyči hostujícího Lorence, který se střelou nemohl nic dělat. poté už se utkání dohrávalo v klidném tempu a domácí zaslouženě vyhráli a tím se dostali na dostřel Dynama, na který ztrácí už jen jeden jediný bod.