Dynamo deklasovalo vedoucí Hřebeč

04.06.2016 19:48

Ten kdo přišel na zápas později se mohl jen divit. Během čtvrthodiny bylo totiž hotovo. Ve 14.minutě totiž na ukazateli skore svítilo 3:0 pro domácí.

V 5.minutě se míč, po vhazování z pravé strany, dostal až k DOŠKOVI jenž se nemýlil - 1:0.

8. minuta: Došek přiťukl v pokutovém území míč Kaplanovi, jeho tvrdá střela však skončila jen na levé tyči, ale míč se odráží na nohu připraveného PEKÁRKA jenž propaluje golmana z ostrého úhlu - 2:0.

Ve 14.minutě se krásně proběhl hostující obranou EMMER a mazácky obstřelil golmana - 3:0.

V tu dobu byly hosté na ručník. Zápas však ani po patnácti minutách neubíra na tempu, naopak. V 16. minutě rozehrávají hosté přímý kop. Míč nachází perfektně nohu FAKTORA, který nemůže minout - 3:1.

Za minutu Dynamu vrací tříbrankový rozdíl, výborný KAPLAN - 4:1.

Po bláznivém začátku, se hra již plně vyrovnala. Hřebči se už podařilo jen snížit. Z pokutového kopu se v 29. minutě trefuje SERVUS - 4:2.

Po změně stran pokračoval vyrovnaý zápas, ve kterém však byly lepší naši. 62. minuta, sólový průnik DOŠKA - 5:2. A sedm minut před koncem, centr, a znovu DOŠEK - 6:2 a Ondrův hattrick.

Hřebeč jsme jasně přejeli, až se mi nechce věřit že toto mužstvo vyhrálo s přehledem I.B třídu.

24.kolo, 4.6.2016 17:00

Dynamo - TJ Hřebeč 6:2 (4:2)

Branky: 5., 62. a 83. Došek, 8. Pekárek, 14. Emmer, 17. Kaplan ml. - 16. Faktor, 29. z PK Servus. ŽK: 0:3. Rozhodčí: Hanák. Diváci: 75.

Dynamo: Zavadil - Emmer, Fomin, Dubský, Vágner - Kobera, Pekárek, Kratochvíl (K) (72. Hudeček), Došek, Šenkýř - Kaplan ml. (61. Simon).