Dynamo nestačilo na Mšec

29.05.2016 19:03

Náš první tým dnes nestačil na hráče Mšeckého sokola. Po bezbrankovém poločase už stříleli jen domácí. První a vítězný gól padl z pokutového kopu, dvě minuty po začátku druhé půle. Po deseti minutách už to bylo dva nula, a poslední tečku přidali domácí sedm minut před koncem.

Nedařilo se ani starším žákům, ti dostali nasekáno v Čečelicích v poměru 1:7.  Je to nejvyšší porážka našich v jarní části.

Úplně z jiného konce to vzala mladší přípravka, jenž dnes dohrála soutěž dvěmi utkáními z Labským Kostelcem. V prvním zvítězila 12:8 po jednoznačně probíhajícím poločase (10:1).

Druhý zápas byl již absolutně vyrovnaný jak průběhem tak i konečným výsledkem - 8:8.

Chlapci tak úspěšně navázali na minulé kolo, kdy poprvé na jaře vyhráli.

Minipřípravka již v pátek předehrávala své kolo zápasem se Sokolem Libiš. Kluci z libiše nám ukázali jak že se vlastně ten malý fotbal hraje. Přejeli nás naprosto suveréně, a právem vévodí tabulce okresního přeboru.

Áčko, 23.kolo, 29.5.2016 17:00

Sokol Mšec - Dynamo 3:0 (0:0)

Branky: 47. z pen. Kapek, 58. Mrázek, 83. Janoušek

Starší žáci, 21.kolo, 29.5.2016 14:30

STM Čečelice/Byšice - Dynamo 7:1 (4:1)

Branky: Rauš L. 3, Balog 2, Obročník, Gracias - Gabčo M.

Mladší přípravka, 10.kolo, 29.5.2016 10:00

Dynamo - SK L. Kostelec 12:8 (10:1)

Branky: Kolouch 8, Hartl 3, Schäfer - Kulhánek 3, Polák 2, Lelek 2, Bořek.

Ml. přípravka, dohrávka 5.kola, 29.5.2016 11:00

SK L. Kostelec - Dynamo 8:8 (5:4)

Branky: Kulhánek 6, Boskovský 2 - Kolouch 4, Hartl 2, Koubek, Schäfer.

Minipřípravka. 17.kolo, 27.5.2016 17:00

Dynamo - Sokol Libiš 4:35 (2:20)

Branky: Bechyňová 2, Veselý 2 - Chytrý 8, Šnýdr 8, Dušek 5, Matalík 4, Zuskin 4, Suldovský 3, Fajmon 3.