Dynamo po pěti výhrách v řadě zaváhalo!

21.10.2012 13:26

Vedoucí Dynamo Nelahozeves přivítalo na své půdě čtvrté Lidice a už před zápasem bylo jasné, že nepůjde o snadného soupeře. Do sestavy Dynama se vrátil uzdravený Vágner, který chyběl 4 zápasy v řadě, kdy Dynamo vyhrálo stejným výsledkem 2:1, naopak ze sestavy vypadli zraněný hráči Kymr se Shetininem. Od začátku to byl vyrovnaný zápas, kde hosté hrozili především po standartních situacích, kde měli ve svém týmu spoustu výborných hlavičkářů. Domácí se ale ubránili. První poločas skončil nerozhodným výsledkem 0:0. Druhý poločas začal opatrně z obou stran. Po 10 minutách druhého poločasu hosté vstřelili branku, ale po odpískaní údajného ofsajdu rozhodčí brnku neuznal. Tím se Dynamo dostalo "na koně" a v 60.minutě domácí Pešta brankou přímo z rohu rozvlnil poprvé v zápase síť. Po inkasované brance hosté začali domácí tlačit a domácí mužstvo vyráželo do nebezpečných protiútoků, kdy ale ani jedna šance Krejzy, Milera, Pešty nebo Havla neskončila za brankářem hostí. A to domácí jak se potvrdilo nakonec mrzelo. 5 minut před koncem hosté po závaru před domácí brankou vyrovnali a utkání skončilo po krásném bojovném fotbale z obou stran zaslouženě pro oba celky 1:1.

Hráč utkání: brankář hostí