Dynamo poráží Jíloviště

30.09.2018 21:27

Zápas očima trenérea Daniela Kaplana: Začátek zápasu patřil domácím, vypracovali si dvě šance po standardních situacích, obě vyřešil golman Zavadil, první vyrazil na tyč a druhou chytil. Od 20.minuty se hra vyrovnala a my pomalu začinali mít převahu. Do poločasu jsme si vypracovali tři šance, poslední v 45.minutě jsme proměnili. Standardní situaci rozehrával VOREL, našel nabíhajícího KRÁLE a ten dostal míč do sítě - 0:1.

Druhý poločas se již odehrával v naší režii a domácí jsme do vážnější šance nepustili. Vypracovali jsme si několik příležitostí, ale ne a ne dát druhou branku. V 83.minutě se nám to podařilio a po krásné akci střelou k tyči přinesl JINDŘICH klid na hřiště i na lavičku - 0:2.

Na závěr ještě lehké interview:

Dane, co myslíš je Dynamo z nejhoršího venku nebo bude ještě problém s udržením soutěže?

Mají padat až 4 týmy a my se tomu chceme vyhnout a hrát kolem 8 místa.

Máš už teď v hlavě nějaké případné posily na jaro, nebo to odkopete se současnou sestavou?

To opravdu nevím, vždy se snažíme udržet kádr a na posily je dost času.

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 8.kolo 29.9.2018 16:30.

TJ Jíloviště - Dynamo Nelahozeves 0:2 (0:1)

Branky: 45+2. Král, 83. Jindřich.

Rozhodčí: Budil. ŽK: Adamča, Khun, Janoušek V. - Křtěn, Palička, Jindřich. ČK: Janoušek V. (JÍL) (po druhé žluté). Diváků: 46.

Jíloviště: Blažek - Bezpalec, Janoušek F., Janoušek V., Siegl, Šorna (K), Pecháček, Frank, Khun, Rezek, Adamča.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Vorel, Jindřich, Král - Valda, Kulhánek, Palička, Simon - Křtěn, Janovský.

---
Ve svátečním dopoledni jsme doma sehráli zápas s Obřístvím. Na stopera se nám vrátil uzdravený Kryštof Balhar a obrana se vrátila ke standardní sestavě. Od začátku to byl velký boj. Měli jsme sice trochu navrch, ale nedokázali jsme skórovat a soupeř také nebyl v útoku moc nebezpečný. Po přestávce se ale "probudil" náš nový kanonýr Radim a během čtvrt hodiny nasázel soupeři svůj druhý hattrick! Tím jsme houževnatého protivníka dostali do kolen a už ho k ničemu nepustili. Škoda chyby obrany v samotném závěru, Kuba v bráně tak přišel
o čisté konto.

Dorost, okresní přebor, 1.kolo 28.9.2018 10:00

STM Dynamo/PTZ Nelahozeves - TJ Sokol Obříství 3:1 (0:0)

Branky: 46., 51. a 60. Kochman R. - 89. Trnka.

Rozhodčí: Stibůrek. ŽK: Vrtiška (OB). Diváků: 20.

Dynamo/PTZ: Novák J. - Jareš P., Němeček, Chládek, Kochman R., Fišer, Branse, Kratochvíl V., Gabčo, Hájek, Balhar (K), Ludický, Šebesta J., Indrouch, Chodora, Šebesta D..

Obříství: Hrdlička - Vrtiška, Haugwitz, Koběluš, Veselý, Kryšpín, Řehák (K), Horák, Trnka, Beneš, Tůma, Mikoláš.

---

Přiznejme si, že i když si z Kostelce vezeme 3 body, nebyl to povedený zápas. Od samého začátku jsme soupeře zatlačili do obrany a v podstatě celý poločas hráli na jeho půlce. Bohužel jsme neproměnili spoustu šancí a do kabin šli s hubeným náskokem po vlastním gólu Kostelce po rohovém kopu. Po přestávce se nám už nedařilo skoro nic, soupeř vycítil šanci a začal být nebezpečný. Obrana naštěstí fungovala vcelku dobře až do 85. minuty, kdy nám po křídle utekl kostelecký ještě žáček a po jeho centru soupeř vyrovnal. I když pak Kostelec tlačil, Kuba vše pochytal a poslední slovo měl náš kanonýr Radim, který nám v poslední minutě zajistil cenné vítězství.

Dorost, okresní přebor, 6.kolo 30.9.2018 10:15

SK Labský Kostelec - STM Dynamo/PTZ Nelahozeves 1:2 (0:1)

Branky: 85. Dolejš - 15. Branse, 90. Kochman R..

Rozhodčí: Kulhánek. ŽK: Dolejš - Jareš P., Šebesta D, Ludický. Diváků: 40.

Kostelec: Capouch - Šámal, Turčák, Říha, Suchý, Maško, Novák D., Kratochvíl L., Musil, Dolejš (K), Vojtěch, Balog, Gorol, Kocourek, Brož.

Dynamo/PTZ: Novák. J. - Jareš P., Balhar, Němeček, Fišer, Chládek, Kochman R., Branse, Kratochvíl V., Hájek, Ludický (K), Šebesta J., Indrouch, Chodora, Šebesta D..

---

Mladší žáci, okresní přebor. 4.kolo 1.10.2018 17:00

Dynamo Nelahozeves - TJ Sokol Obříství 1:7 (0:2)

Branky: 45. Kebrle - 28. a 30. Kadlec, 32. Chmelík, 38. Charvát, 44. Homuta, 47. Fales, 53. Hudský.

Rozhodčí: Stibůrek. ŽK: bez. Diváků: 20.

Dynamo: Štorek - Machuta L., Kebrle, Kuchta A. (K), Kuchta Š., Denk, Steinhauser, Schäffer, Sopčáková D..

Obříství: Kučera K. - Slunečko, Kadlečík, Hudský, Hruška, Fales, Homuta, Kučera L., Charvát, Kadles (K), Linka, Votipka, Chmelík, Krupička, Sklenářová.