Dynamo se rozloučilo výhrou.

18.06.2016 23:55

Ani v posledním zápase sezony nenašlo dynamo doma přemožitele. Ambiciozní tým z Unhoště byl sice po celý zápas aktivnější ale do větší šance se nedostal.

Zápas začal v docela slušném tempu, hrálo se nahoru dolu. V 26.minutě doplatili hosté na důraz, posledních několik zápasů skvěle hrajícího, Ondry DOŠKA, který se nenechal odstrčit obráncem, prohnal se kolem golmana a z ostrého úhlu otevřel skore - 1:0.

Naši byly od té chvíle lepší ale k vážnější situaci která by ohrozila branku soupeře se nedostali. Za zmínku stojí jen pár průniků Matěje Šenkýře po levé straně.

Druhou půlku začali lépe hosté, byly běhavější, balon jim neodskakoval od nohy, přihrávky měli přesnější, ale jako v první půli to nikam nevedlo. Naopak udeřilo na druhé straně. HUDEČEK se v 71.minutě skvěle trefuje z přímáku - 2:0.

Dál už se nestalo nic, zápas se dohrával a kluci se již viděli u pivka a dobrot z grilu.

Rozlučka se sezonou mohla v klidu začít.

26.kolo, 18.6.2016 17:00

Dynamo - TJ Unhošť 2:0 (1:0)

Branky: 26. Došek, 71. Hudeček.

Dynamo: Zavadil - Dubský, Emmer, Jindřich, Simon (85. Špaček) - Hudeček, Kratochvíl (C), Kobera, Šenkýř (62. Fomin) - Pekárek (76. Basaraba), Došek.