Dynamo zničilo V. Borek, STŽ zase Obříství

28.05.2017 13:15

Zápas začal minutou ticha za, minulý týden skonané, dlouholeté činovníky TJ Dynamo, pana Zdeňka Žambůrka a paní Šnýdrovou.

První poločas byl na šance slabý, nepřidal tomu ani fakt že se hrálo ve velkém vedru. A tak mohu vypíchnout akorát dva po sobě jdoucí rohové kopy v podání Zdendy KRATOCHVÍLA, při čemž ten druhý byl gólový. Na centr si krásně naběhl Jarda JINDŘICH a pohodově skóroval - 1:0.

Druhá půlka měla ze začátku stejný průběh jako ta první. Až přišla 59. minuta, Pavel KOBERA - 2:0.

Minutu na to se nejlépe ve hře zorientoval Matěj ŠENKÝŘ a zvýšil na 3:0. S hosty je to špatné a mezi fanoušky se začíná mluvit o dalším debaklu (Borek totiž v minulém kole dostal v Pěčicích "šestku"). Parádní desetiminutovku v podání Dynama završuje v 67.minutě opět Pavel KOBERA - 4:0.

Posledních dvacet minut se zápas jen dohrával.

A-tým, FITPARTNER GASTRO I.B třída skupina B, 23.kolo 27.5.2017 17:00

Dynamo Nelahozeves - SK Slavia Velký Borek 4:0 (1:0)

Branky: 59. a 67. Kobera, 13. Jindřich, 60. Šenkýř.

Rozhodčí: Tichý. ŽK: Holý, Emmer - Ryba. Diváků: 45.

Dynamo: Zavadil - Emmer, Kratochvíl (K), Jindřich, Vágner, Minařík, Holý (64. Došek), Simon (46. Kaplan ml.), Bednařík, Kobera (75. Basaraba), Pekárek (46. Šenkýř).

V. Borek: Procházka L. - Šejnoha (60. Krajník L.), Nesládek (20. Sadílek), Ryba, Vokoun, Mihalík, Kočí (77. Pavlík), Šimral, Štrupl (66. Procházka M.), Krajník T. (K), Paloušek.

---

STŽ si po dvou prohrách v řadě spravili chuť. Výsledek 9:0 nepotřebuje speciální komentář. Hattrick zaznamenal Michael Gabčo.

Starší žáci, Okresní přebor, 23.kolo, 27.5.2017 11:00

Dynamo Nelahozeves - Sokol Obříství 9:0 (5:0)

Branky: 5., 22. a 63. Gabčo, 3. a 9. Kratochvíl, 17. a 45. Branse, 39. Němeček, 51. Folbrecht.

Rozhodčí: Demeter. Diváků: 30.

Dynamo: Novák - Bálek, Rieger, Kratochvíl, Chládek, Gabčo, Němeček, Hájek, Branse (K), Folbrecht, Mikš, Šebesta.

Obříství: Mikoláš - Vrtiška, Kejla, Beneš (K), Haugwitz, Kryšpín, Tockstein, Veselý, Kadlec, Vlček.