I Lužec odjel s prázdnou

07.10.2017 21:59

Utkání v němž nebylo moc vyložených šancí, střelecky načal Petr VÁGNER který si krásně naběhl na balon vyražený gólmanem a bez větších problémů ho dopravil do sítě hostů - 1:0.

O deset minut později ale bylo vyrovnáno, hostující Uher propálil skrumáž před brankou Romana Zavadila a bohužel těsně před gólmanem došlo k lehké teči na kterou už nešlo zareagovat - 1:1.

Druhý poločas probíhal ve stejném tempu jak první. Jedinou slušnou šanci měl v 64. minutě Luboš KREJZA. Parádní střelou z hranice velkého vápna rozhodl zápas ve prospěch Dynama - 2:1.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 7.kolo 7.10.2017 16:00

Dynamo Nelahozeves - AFK Eletis Lužec 2:1 (1:1)

Branky: 20. Vágner, 64. Krejza - 32. Uher.

Rozhodčí: Šnýdr M. ml. ŽK: Tauchman M., Lafek (LUŽ). Diváků: 100.

Dynamo: Zavadil - Emmer, Vorel, Zhukovskyy, Vágner - Bednařík, Holý, Kratochvíl (K) (82. Kaplan D. ml.), Minařík - Krejza (87. Kobera), Mykulychynskyi (90. Pekárek).

Lužec: Prislupský T. - Uher, Tauchman P., Tauchman, D., Tauchman M., Stejskal (80. Kučaba), Kuchař (74. Levý), Kučera, Roučka, Lafek, Hrdlík.