Krejza poslal Dynamo do čela skupiny B

22.10.2017 17:53

Áčko pokračuje na vítězné vlně. Včera odjela z prázdnou i juniorka Benátek. Dobývání hostující branky bylo dlouho neúspěšné. Ve 23 minutě nebyl kvůli ofsajdu uznán gól Luboše Krejzy. O dalších dvacet minut se ale Luboš a celé mužstvo mohli radovat z vedení. Robert Minařík poslal z přímáku skvělý balon do vápna hostí kde čekal připravený Krejza kterému stačilo jen nastavit hlavu - 1:0.

Druhá půlka se nesla ve znamení prvního poločasu. Domácí útočí hosté se převážně jen brání, ale další gól už nepřišel. V 60. minutě po hrubé chybě hostující obrany utíká Krejza sám na gólmana, akci chce vyšperkovat kličkou ale brankář mu střelu vyráží. Dynamo tak utkání, které přineslo hlavně nespočet osobních soubojů, opět zvládlo. Mužem zápasu by se pravděpodobně stal Ivan Mykulychynskyi který neúnavně celý zápas "hobloval" levou lajnu a přes kterého šli téměř všechny domácí útočné pokusy. Veliké díky patří i perfektně organizované obraně.

No a díky dnešnímu zaváhání Dolního Bousova v Libčicích se Dynamo dostává do čela skupiny B I.B třídy.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 9.kolo 21.10.2017 15:30

Dynamo Nelahozeves - SK Benátky B 1:0 (1:0)

Branky: 43. Krejza.

Rozhodčí: Čermoch. ŽK: Emmer, Minařík - Langšádl M.. Diváků: 65.

Dynamo: Zavadil - Emmer, Vorel, Vágner, Zhukovskyy - Mikolychynskyi, Bednařík (70. Simon), Holý, Minařík - Kratochvíl (K) (65. Pekárek), Krejza (76. Kobera).

Benátky: Lisa - Chaloupka, Kraus, Langšádl M., Machka, Krýda (K), Langšádl D., Haba (67. Špringl), Zalabák (83. Lukeš), Kohl, Zeman.

---

Dorost, JAKO okresní přebor, 13.kolo 21.10.2017 11:00

Dynamo Nelahozeves - AFK Libčice 2:2 (1:1) np. 2:4

Branky: 17. a 59. Gabčo - 9. a 54. Jaroš.

Rozhodčí: Pixa. ŽK: Šebesta D., Chládek - Jaroš. Diváků: 15.

Dynamo: Novák - Kratochvíl, Jareš P., Chládek, Gabčo (K), Šebesta D., Jareš J., Hájek, Branse, Mikš M., Kochman, Šebesta J., Mikš P., Malotínský, Folbrecht.

Libčice: Troch - Kaláb, Ilenčík, Ptáček J., Štros, Štofl, Jaroš, Kindl, Dvořák, John, Valtr (K), Čejka Mich., Tirala, Čejka Mar., Ptáček M., Kanků, Kyselica, Vojtěchovský.

---

Mladší přípravka, okresní přebor - skupina C, 7.kolo 22.10.2017 13:00

Dynamo Nelahozeves - FK Kralupy 1901 5:9 (3:4)

Branky: Voljanskij 3, Bechyňová, Veselý - Hojsák 3, Durdoň S. G. 3, Třeček 2, Šour.

Diváků: 30.

Dynamo: Samec D. - Veselý (K), Bechyňová, Voljanskij, Holina, Brandejská, Denk, Kala.

Kralupy: Suchomel - Vlasák, Kopecký, Dolejší, Rákos, Hojsák, Šour, Durdoň S. G., Třeček (K), Iordanescu.