Opět remíza

11.11.2013 20:37

Dynamo - Horky

(1:1) 1:1

Po bodu, které si přivezlo dynamo ze hřiště Byšič, nastoupilo proti týmu Horek, ač nováčkovi, tak průběžně hřejícím se na druhém místě. V domácí sestavě chyběl další hráč, Pekárek, n alavici byl jen Špaček. Pro domácí nezačalo utkání dobře, už ve 12. minutě dostal červenou kartu Vágner a musel přečasně pod sprchy, pro domácí to byla rána. Ale naopak začali hrát a po jednom trestném kopu se trefil hlavou domácí Kymr a domácí vedli - 1:0. Ale domácím vedení moc dlouho nevydrželo, po pěti minutách hry hosté vyrovnali, gol opět hlavou, ač domácím fanouškům se zdálo, že to bylo z ofsajdu, ale pomezní nemával - 1:1. Do poločasu měli hru v režii hosté, domácí hrozili jen z brejků. Ale do kabin se šlo za nerozhodnutého stavu - 1:1. V druhém poločasu se pokračovalo jako na konci prvního poločasu, hosté hráli, domácí bránili a hrozili z brejků. A překvapivě hrozili víc jak hosté, šance měl Kymr, Kobera, Kratochvíl, ale ani jeden nerozvlnil síť, hosté v podstatě neměli za celý druhý poločas 100% šanci, na druhý celek soutěže a tým, který hrál přesilovku, překvapující. A tak zápas skončil remízou 1:1, domácí určitě musí být spokojený. V posledním zápase by to ale potřebovalo konečně vyhrát.