Přípravky mají dohráno

23.10.2016 15:29

Fotbalový víkend na Dynamu zakončila utkání všech přípravek. Mladší nastoupili proti Postřižínu téměř v nejsilnějším složení, nicméně ani to k úspěchu nevedlo. První poločas do stavu 2:2 se ještě snažili, ale po přestávce jako by nastoupil úuplně jiný tým. Hráči zřejmě měli v hlavách že se hrají poslední zápasy a že už nemusí bojovat. Byly nesoustředění, opět nechávali samotné hráče za obranou a ti to pak už měli hrozně lehké.

Po menší přestávce nastoupili k předehrávce posledního kola s Vojkovicemi. Bez větších debat nejhorší vystoupení mladší přípravky na podzim. Vojkovice je přejeli až moc lehce. Netřeba dalších komentářů, kdo to viděl tak musel souhlasit...

Starší přípravka přivítala taktéž Postřižínské. Jenže tady si naši již počínali suveréně, perfektní vystoupení na závěr podzimní sezony pečetili vítězstvím 13:1.

Minipřípravka hostila FC Mělník, po skvělém prvním poločase se projevila zkušenost a rychlost soupeře a vítězství si vzít nenechal. Pochvala za bojovnost ale hráčům bezpochyby patří.

Starší přípravka, Okresní přebor, 9.kolo, 23.10.2016 11:00
Dynamo - FC Postřižín 13:1 (5:0)

Branky: Heimrath 5, Hartl 4, Kebrle 2, Schäfer, Steinhauser - Kozáková.

Dynamo: Žambůrek - Steinhauser, Schäfer (K), Kebrle, Riegert, Koubek, Heimrath, Hartl S., Denk, Fajgl, Bechyňová. Samec T..