Stačila půlhodina; žáci popáté v řadě neporaženi

19.11.2016 14:06

Poslední zápasy podzimní části mají zasebou naši žáci i A-tým. Obě dvě mužstva své soupeře suveréně deklasovala. Starší žáci si bez problémů poradili na hřišti s tamním Mšenem když o výsledku rozhodli už v prvním poločase kdy nasázeli během dvaceti minut pět gólů. Áčko napravilo ve Staré Boleslavi výkon z minulého zápasu s Benátkami a přejelo svého soupeře v poměru 5:1. O výsledku bylo taktéž rozhodnuto již v poločase. Opět se tak potvrdilo že se nám více daří proti silnějším soupeřům, zatímco proti "slabším" se neskutečně trápíme.

Každopádně podzimní část skončila veleúspěšně a pevně doufáme že do jara vstoupí naše družstva minimálně tak úspešně jako končili podzim.

A-tým, FITPARTNER GASTRO I.B třída skupina B, 13.kolo, 19.11.2016 10:15

FK Slavoj St. Boleslav - Dynamo 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Burian. ŽK: Novotný, Cruz, Matějovský - Dubský, Vágner. Diváci: 120.

Branka: 54. Matějovský - 8. Krejza, 22. Vrábel, 30. z PK Holý, 66. Simon, 88. Kratochvíl.

Dynamo: Shiman - Vrábel (K), Dubský, Emmer, Vágner, Bednařík, Holý, Minařík (88. Pekárek), Simon, Kobera (70. Kratochvíl), Krejza (90. Došek).

---

Starší žáci, Okresní přebor, 13.kolo, 19.11.2016 10:00

SK Mšeno - Dynamo 0:7 (0:5)

Rozhodčí: Růžička. Diváci: 17.

Branky: 20. a 33. Jareš, 30. a 65. Němeček, 15. Kratochvíl, 34. Branse, 40. Rieger.

Dynamo: Novák - Bálek, Kratochvíl, Chládek, Šebesta, Malotínský, Jareš (K), Němeček, Hájek, Branse, Plzák, Rieger, Folbrecht.