Starší a mladší přípravka mají dohráno

04.06.2017 15:53

Zápas ve Vojkovicích odehraný v silném dešti, se zpočátku nevyvíjel nejlépe. Domácí na nás vlétli a za pár minut to bylo 4:0. Do konce půlky se ale hra vyrovnala a ve druhém poločasu jsme byli již rovnocenými soupeři. Naší jedinou branku vstřelil Míra Denk.

Starší přípravka, OP sk. o 19-24.místo, 1.kolo (10.hrané), 4.6.2017 13:00
SK Vojkovice - Dynamo Nelahozeves 7:1 (6:0)

Branky: Žížala 3, Homolka, Chromý, Kunst, Roub - Denk.

Vojkovice: Žížala - Dvorský, Homolka, Chromý, Kohout, Kunst, Kurský, Roub, Urbánek.

Dynamo: Machuta L. - Samec T., Schäffer, Kuchta A., Kuchta Š., Denk, Kebrle, Steinhauser, Bechyňová, Veselý.

---

Mladší přípravka si zajela pro body do Horních Počapel. Od začátku nedala domácím šanci na úspěch. Nejlepším hráčem zápasu byla bezpochyby Viktorka Bechyňová, která si z obranou soupeře dělala co chtěla. To ale neznamená že zbytek týmu nějak pokulhával, naopak všichni se snažili hrát co nejlépe a přidat co nejvíce branek. A navíc poprvé v sezonně všichni hráči proměnili pozápasové penalty.

Mladší přípravka, OP sk. o 17-21.místo, 1.kolo (10.hrané), 4.6.2017 10:00

Sokol Horní Počaply - Dynamo Nelahozeves 6:11 (3:7)

Branky: Šafrová 3, Dohnal 3 - Bechyňová 6, Voljanskij 2, Veselý, Nýdr P., Denk.

Počaply: Kabát - Jakubec, Kujan, Sochor, Šafrová, Truníček, Vaněk, Vávra, Marek, Dohnal, Váňa.

Dynamo: Samec D. - Bechyňová, Voljanskij, Veselý, Kala, Brandejská, Denk, Holina, Nýdr.