Stoprocentní sobota

24.09.2016 20:18

Dnešní den byl pro Dynamo dvakrát úspěšný.

Dopoledne starší žáci smetli slaboučké Beřkovice 12:0 a to ještě spousta šancí zůstala nevyužita. V zápase se rozstřílel nejlepší střelec Dynama minulého ročníku Michael Gabčo, který nasázel soupeři šest gólů.

Od 16:30 nastoupilo áčko proti dozatím vedoucím Klům. Celý zápas se odvíjel v tréninkovém tempu bez větších šancí na obou stranách.

Za zmínku stojí pouze čtyři situace ze kterých padli všechny branky.

V 18.minutě centruje z leva Minařík a balon skvěle nachazí hlavu FOMINA - 1:0.

64. minuta, závar před naší brankou ve kterém se nejlépe zorientoval hostující MIŘATSKÝ a bombou zblízka pod břevno nedal Zavadilovi šanci - 1:1.

Když už se zdálo že zápas opět skončí remízou přišel na řadu Matěj ŠENKÝŘ. V 88.minutě rozehrál volný přímý kop z hranice šestnáctky, míč byl sražen na levo na nekrytého MINAŘÍKA - 2:1.

Zápasový účet završil minutu nato ŠENKÝŘ. Soupeř po předchozí brance mizerně rozehrál, míč se dostal právě k šenkýřovi a ten po solovém průniku střílí přesně - 3:1.

A-tým, FITPARTNER GASTRO I.B třída skupina B, 5.kolo, 24.9.2016 16:30

Dynamo - TJ Kly 3:1 (1:0)

Branky: 18. Fomin, 88. Minařík, 89. Šenkýř - 64. Miřatský.

Dynamo: Zavadil - Dubský (K), Emmer, Bednařík (74. Simon), Vágner, Minařík, Krejza, Holý, Fomin, Pekárek (46. Šenkýř), Kobera (62. Došek).

---

Starší žáci, Okresní přebor, 5.kolo, 24.9.2016 11:00

Dynamo - Sokol D. Beřkovice 12:0 (6:0)

Branky: 20., 26., 37., 47., 50., 55. Gabčo, 23., 24. Jareš, 31., 69. Hájek, 17. Branse, 57. Rieger.

Dynamo: Novák - Bálek, Kratochvíl, Chládek, Šebesta, Gabčo, Malotínský, Jakeš (K), Hájek, Branse, Folbrecht, Rieger.