Třetí prohra v řadě

14.10.2013 20:25

Dolní Bousov - Dynamo

(1:0) 2:1

Po dvou prohrách zajížděli hráči na hřiště dalekého soupeře z Dolního Bousava, týmu, který po 7 kolech měl na kontě 6 výher a jedinou porážku. Do sestavy se vrátil brankář Heimrath, naopak chyběl obránce Jindřich, kterého skolila angína. Průběh prvního poločasu vůbec nenasvědčoval postavení obou týmů v tabulce, hostující Dynamo hrálo více než vyrovnaný poločas s domácím Bousovem, dá se říci že hosté byli i lepší, ale v prvním poločasu si ani jeden z týmů nevytvářel moc šancí, největší šanci měli domácí, kdy po vyběhnutí Heimratha, vyražení míče před vápno na domácího záložníka, který z první vystřelil přesně do prázdné brány, ale za golmana zaskočil hostující obránce Vágner, který chytil jasný gol. Když už se zdálo, že do kabin se půjde za nerozhodnutého stavu, kopali domácí ve 44.minutě rohový kop, na který si naskočil domácí hráč a tvrdou hlavičkou přesně zakončil - 1:0. Pro hostující tým to byl šok. Ale do druhého poločasu šli se vztyčenými hlavami. Byli lepším týmem a po nástupu uzdraveného Pekárka přehrávali domácí ještě víc, ale pořád nepřicházeli pro hosty šance. V 60.minutě zahrávali hosté přímý kop cca 1 m za vápnem, ke kterému se postavil Vágner a zařídil hostům vyrovnání - 1:1, musíme říci že zasloužené. Ale o 3 minuty později udeřili opět domácí, po úniku po právé straně poslal po zemi balon domácí záložník, před bránu si naběhl domácí útočník a nemýlil se - 2:1. Pro hosty to byl opět šok. Ale po inkasované brance byli pořád aktivní, na hřišti byli lepším týmem, ale ty šance.... Dynamo má problém se dostávat do vyložených šancí, ani v Bousově si moc šancí nevytvářeli. Hosté hrozili po rohových kopech, po jednom kopnutém rohu od Kratochvíla byl na zadní tyči neobsazený Vágner, ale ve vyložené šanci selhal, mohl bejt hrdina podvečera. O 5 minut později opět na zadní tyči byl neobsazený Rada, ale také selhal a utkání pomalu končilo. A také skončilo. ale Dynamáci se nemají za co stydět a v těchto výkonech musí pokračovat.! Teď hrají 2x doma a nic než 6 bodů se nebere.