Tři góly, tři penalty, tři červené

15.04.2017 20:29

Předzápas domácích obstarali již tradičně starší žáci kteří své Tišické protihráče dokázali porazit nejtěsnějším rozdílem 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil deset minut před koncem Michal BRANSE.

Poté následovalo áčko, dnešní zápas se zachraňujícím se Sokolem Tišice však nebudu nijak zvlášť komentovat.

34. minuta a nádherný přímý kop v režii Ivana MYKULYCHYNSKIHO - 1:0.

45. minuta - Průnik Minaříka do vápna zastavuje faulem hostující Novák a následný pokutový kop s přehledem proměňuje kapitán Zdenda KRATOCHVÍL - 2:0.

60.minuta - první červená pro hosty, za "použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest v přerušené hře slovy: "To si ze mě děláš prdel ty zmrde" odchází do kabin Jan DOKOUPIL.

66.minuta - druhá červená pro hosty, za druhou ŽK v zápase je do sprch Tomáš BRZOŇ: "za použití pohoršujících výrazů k rozhodčímu bez hanlivých výrazů - kritika rozhodčí v přerušené hře slovy: "tak mu dej žlutou"".

73.minuta - druhá penalta, v klidu skóruje Robert MINAŘÍK - 3:0.

75.minuta - třetí červenou pro rezignující hosty dostává Tomáš PREJZEK za "hrubé nesportovní chování, úmyslné šlápnutí na záda ležícího protihráče v přerušené hře".

Zhruba v 80.minutě je za faul na Kratochvíl před vápnem nařízena třetí penalta kterou ovšem Ivan MYKULYCHYNSKIJ napálil pouze do hostujícího gólmana.

No, kdo viděl tak ví. Panu rozhodčímu se zápas prostě nevyvedl.

(v komentáři byl použity výroky pana rozhodčího z oficiálního zápisu)

A-tým, FITPARTNER GASTRO I.B třída skupina B, 17.kolo 15.4.2017 17:00

Dynamo Nelahozeves - Sokol Tišice 3:0 (2:0)

Branky: 27. Mykulychynskyi, 45. z PK Kratochvíl, 73. z PK Minařík.

Rozhodčí: Šesták. ŽK: Kratochvíl - Brzoň, Kopejska, Brodský, Novák, Lauda. ČK: Dokoupil, Brzoň, Prejzek. Diváků: 96.

Dynamo: Shiman - Jindřich, Lazarchuk, Fomin, Vágner - Mykulychynskyi, Kratochvíl (K), Bednařík (64. Simon), Minařík -Kobera (76. Došek), Pekárek (54. Šenkýř).

Tišice: Polman - Brodský, Lauda (85. Vítovec), Brzoň, Prejzek, Karlík, Novák (K) (76. Hádek), Pajkrt, Kopejska (89. Fabián), Dokoupil, Toman (63. Šmajda).