Výsledky mládeže

08.05.2017 15:48

STŽ ani v Neratovicích nenašli přemožitele a stále jsou na jaře bez porážky. Hráči nezačali proti papírovému favoritovi vůbec špatně a po deseti miutách vedli už 2:0 jenže domácí stačili ještě do poločasu vyrovnat. Druhá půle již branku nepřinesla a tak o výsledku rozhodovali pokutové kopy. Na penalty jsme vyhráli 3:2, rozhodující PK proměníl Michal BRANSE a tak si z Neratovic odvážíme bonusový druhý bod.

Starší žáci, Okresní přebor, 20.kolo, 7.5.2017 13:15

FK Neratovice/Byškovice B - Dynamo Nelahozeves 2:2 (0:0) np. 2:3

Branky: 24. a 34. Obročník - 5. Gabčo, 10. Němeček.

Rozhodčí: Kortanová. Diváků: 20.

Neratovice: Votruba - Bušínský, Nejezchleba (K), Odvárka, Kuliš, Obročník, Pomykáček, Weiss, Urban, Tůma, Skala, Mejri, Šližek, Keller, Dvořák, Rezner, Atovmian.

Dynamo: Rieger - Kratochvíl, Chládek, Gabčo, Jareš (K), Němeček, Hájek, Branse, Folbrecht, Mikš, Šebesta, Pitucha, Plzák, Novák, Malotínský.

---

Mladší přípravka přijela zkusit štěstí na "kaučuk". V krásném zápase s mnoha šancemi byly nakonec šťastnější domácí i když jsme je skoro celý zápas tlačili před jejich bránu. Hosté však hrozili rychlými protiútoky ve kterých se většinou nemýlili. Výsledek 6:11 neodpovídá předvedené hře. Hattrick si vystřílel aktivní Nikola VOLJANSKIJ. Pět gólů za domácí zaznamenal náš bývalý hráč Sebastian Hartl.

Mladší přípravka, OP sk. o 17-21.místo, 7.kolo (6.hrané), 7.5.2017 10:00

FK Kralupy 1901 - Dynamo Nelahozeves 11:6 (4:3)

Branky: Hartl 5, Prokeš 3, Hojsák, Šour, Durdoň - Voljanskij 3, Veselý 2, Dalecký.

Kralupy: Michálek - Dolejší, Hojsák, Trčka, Vlasák, Šour, Prokeš (K), Hartl, Třeček, Durdoň, Ponert.

Dynamo: Samec D. - Bechyňová, Brandejská, Dalecký, Veselý (K), Voljanskij, Kala, Fikejs, Holina.

---

Minipřípravka si pro body povinné body přijela také do kralup. Proti kaučuku předveli pěkný fotbal a s přehledem domácí přejeli. Své první góly vstřelil nováček týmu Patrik VÁŇA, naopak David HOLINA byl k neudržení a zatížil konto domácích deseti brankami.

Minipřípravka, Okresní přebor, 18.kolo (17.hrané), 5.5.2017 17:00
FK Kralupy 1901 - Dynamo Nelahozeves 3:6 (1:3) - 6:8 (4:2)

Branky Dynama: Holina 10, Váňa 2, Fikejs, Richtrmoc.

Dynamo: Holánek - Holina, Fikejs (K), Machuta J., Machuta F., Kramer, Lupínek, Richtrmoc, Váňa.