Źáci i áčko stoprocentní

05.11.2016 20:11

Modrobílá sobota, stoprocentní bodový zisk ačka i žáků.

Źáci dopoledne přivítali dřínovský sokol a bez větších problémů vyhráli 4:1. Výsledek je i pozdrav trnérovi Liborovi Bransemu který se po zdravotních obtížích nachází v nemocnici.

Od 14:00 nastoupilo proti domácímu áčku mužstvo z Pěčic. Na stoperu, se konečně po trestu, objevil velezkušený Vrábel a jeho dirigentské schopnosti byly znát. Od začátku zápasu bylo aktivnější a fotbalovější Dynamo. Spousta šancí, jen se čekalo kdy to tam prostě spadne. Domácí fanoušci, jejichž počet klesá stejně jako teplota venku, se dočkali až v 41.minutě. Nakopávaný balon míří na Krejzu který je zezadu bráněný hostujícím obráncem, jenže obránce zakopává, hosté přestávají hrát v domění že sudí zapíská faul, balon Krejzu přelétává za něj si nabíhá osamocený KOBERA přebírá si míč a prostřeluje golmana - 1:0.

Ve druhém poločasu již byla hra uplně vyrovnaná. Mírně navrh měli hosté ale jen kvůli tomu že naši si nedokázali kloudně nahrát natož rozjet pořádnou akci. Tři minuty před koncem upaluje po levé straně Krejza, nahrává před bránu na nehlídaného PEKÁRKA, ten dělá kličku brankáři a výletním tempem dopravuje balon do branky - 2:0.

Titul hráče zápasu by si jistě zasloužil Lukáš Simon, který zejména v prvním poločase patřil k nejlepším.

A-tým, FITPARTNER GASTRO I.B třída skupina B, 11.kolo, 5.11.2016 14:00

Dynamo - Sokol Pěčice 2:0 (1:0)

Branka: 41. Kobera, 87. Pekárek.

Rozhodčí: Stumpf. ŽK: bez. Diváci: 50.

Dynamo: Zavadil - Vrábel (K), Emmer (88. Došek), Vágner, Holý, Krejza, Bednařík, Minařík (80. Pekárek), Simon, Šenkýř (65. Dubský), Kobera (70. Kratochvíl).