15.kolo: Dynamo Nelahozeves - TJ Viktoria Vestec 0:1 (0:0)

21.11.2018 22:39

V posledním kole přijel na nelahozevskou půdu jeden z favoritů soutěže Vestecká Viktoria. Zkušený tým dirigovaný bývalým sparťanským kapitánem Jirkou Novotným rozehrál na dynamu slušnou partii. Již ve 4.minutě mohli jít hosté do vedení, kdyby se Michálkovi v tisíciprocentní šanci nezamotal pod nohy.

Celý první poločas se hrál pěkný rychlý fotbal ve vestecké režii ale ani jedna strana si nevypracovala takovou šanci která by mohla změnit skore.

O poločase dal v kabině trenér Kaplan domácím asi pořádný céres protože po změně stran se na hřišti představil úplně jiný tým. Najednou se role otočili a byli to domácí kdo řídil hru. Bohužel několik velikých šancí zůstalo nevyužito a tak se stalo to nejhorší.

Čtyři minuty před koncem si nikým neatakovaný Václav ZVĚŘINA navedl balon na střed šestnáctky a pěkným lobem se mu povedlo přehodit všechny včetně golmana Zavadila - 0:1.

Více se už nestalo a hosté si tak odvážejí všechny tři body a upevňují si třetí pozici v soutěži.

 

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 15.kolo 17.11.2018 13:30.

Dynamo Nelahozeves - TJ Viktoria Vestec 0:1 (0:0)

Branky: 86. Zvěřina.

Rozhodčí: Klápa. ŽK: Křtěn - Zvěřina. Diváků: 53.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Vorel, Dubský, Jindřich - Janovský (74. Král), Simon, Holý, Křtěn - Krejza, Kratochvíl Zd. (55. Palička).

Vestec: Mašek - Kozák, Stráňava, Bílek, Franc (77. Zvěřina), Novotný (K), Matysík, Michálek, Maňák, Havránek (46. Hornát), Štumpf.