16.kolo: AFK Eletis Lužec - Dynamo 4:2 (1:2)

08.04.2017 20:36

Áčko dnes nastoupilo v Lužci. Bohužel týmu se v posledních zápasech, i přes nespornou snahu, moc nedaří a po slušných prvních poločasech nechává body soupeřům ve druhé půli. Nebylo tomu jinak ani dnes. V půli vedlo 2:1, ve druhé tři dostalo. Lužecký obrat skore režíroval ex-ligový Hromádko, jenž hned z kraje druhé půle vyrovnal. Po hodině hry domácí dvěma rychlými góly udávají konečnou podobu výsledku.

A-tým, FITPARTNER GASTRO I.B třída skupina B, 16.kolo 8.4.2017 16:30

AFK Eletis Lužec - Dynamo Nelahozeves 4:2 (1:2)

Branky: 27. Kučera, 46. Hromádko, 60. Kučaba, 66. Uher - 25. Kratochvíl, 28. Bednařík.

Rozhodčí: Palek. ŽK: Uher, Kerpl - Vágner, Jindřich, Bednařík, Mykulychynskyi. Diváků: 200.

Lužec: Prislupský - Hromádko (80. Levý), Uher, Tauchamnn D., Tauchmann M. (K), Kučaba M. (85. Kučaba J.), Tauchmann P., Kučera, Roučka (64. Krepl), Lafek, Stejskal.

Dynamo: Zavadil - Kobera (63. Pekárek), Mykulychynskyi, Jindřich, Fomin, Kratochvíl (68. Simon), Vágner, Minařík, Holý (76. Došek), Lazarchuk, Bednařík.