16.kolo: TJ Sokol Tišice - STM Dynamo/PTZ Nelahozeves 2:3 (1:2)

11.11.2018 21:20

Po několika zápasech s lehkými soupeři jsme odjeli do Tišic, kde nás čekal šestý tým tabulky. Do branky nastoupil Karel, zraněný Kuba jen fandil z lavičky. Že to nebude lehký zápas bylo vidět hned od začátku. Byl to spíš urputný boj a fotbalové krásy moc nenabídl. Na náš vedoucí gól po přímočaré akci (Aleš hlavičkou přehodil brankáře po krásném Petrově centru) soupeř hned odpověděl brankou z přímého kopu. Potom to byla tahanice o každý balón bez větších šancí. Až v samém závěru poločasu si na roh naběhl do malého vápna Petr a nekompromisně nás poslal opět do vedení. Po přestávce Tišice tlačili a dočkali se vyrovnání. Poté dokonce kopali po faulu penaltu, ale Karel nás podržel a střelu vyrazil! Hru jsme pak vyrovnali a předvedli několik pěkných akcí, bohužel bez ohrožení brány. Nakonec rozhodl dnešní hrdina Petr, který se opět prosadil po rohu a poslal odražený míč do sítě. Závěrečný tlak Tišic jsme ustáli a odvezli si tak cenné vítězství. A stále jsme první!

 

Dorost, okresní přebor, předehrávka 16.kola 11.11.2018 11:00

TJ Sokol Tišice - STM Dynamo/PTZ Nelahozeves 2:3 (1:2)

Branky: 11. Kuchař, 72. Tarziev - 43. a 78. Jareš P., 9. Ludický.

Rozhodčí: Stibůrek. ŽK: Ludický, Šebesta D., Kochman R. (všichni DYN). Diváků: 40.

Tišice: Hampl - Brodský, Adámek, Oplt, Krajč, Kuchař, Pokorný, Trédl, Štráchal (K), Šindelka, Tarziev, Červinka, Semerák, Čapek, Vít, Nejezchleba.

Dynamo/PTZ: Fišer - Balhar, Jareš P., Němeček, Chládek, Kochman R., Branse, Kratochvíl V., Hájek, Ludický (K), Chodora, Šebesta J., Šebesta D., Indrouch, Novák.