17.kolo: SK Hvozdnice - Dynamo 2:2 (1:1)

SK Hvozdnice - Dynamo 2:2 (1:1)

Branky Dynama: 30. Kaňovský, 80. Pešta z pen.

Dynamo: Lorenc – Vágner, Vrábel, Jindřich, Dubský, – Klempt, Novák, Kaňovský (80. V. Bondarev), Dvorský – Pekárek, Stojka (70. Pešta).

Lorenc vychytal Dynamu bod

Ani ve druhém jarním zápase se nepodařilo nelahozeveským fotbalistům zvítězit. Ve Hvozdnicích Dynamo po týdnu zopakovalo remízu, tentokrát 2:2. Jiným než nerozhodným výsledkem zatím neskončil ani jeden ze čtyř jarních zápasů obou zástupců Mělnicka v I. A třídě.

První poločas byl ve znamení převahy favorizovaných hostů, druhé půle pro změnu patřila domácím. V úvodním dějství toho hosté domácím mnoho nedovolili, přesto už od 9. minuty po rychlém brejku prohrávali. Po obdrženém gólu ale svěřenci trenéra Dvořáka svého soupeře zmáčkli. Dvakrát Kaňovský, Klemt ani Dvorský ale své dobré šance neproměnili. Vyrovnání se hosté dočkali po půl hodině hry. Po Dvorského rohu se trefil hlavou Kaňovský.

Druhý poločas už byl vyrovnaný a navrch měli domácí. Zhruba po hodině vyrobila hostující obrana na podmáčené hrací ploše hrubku, kterou domácí potrestali vedoucí brankou. A s hosty mohlo být ještě hůř. Lorenc ale perfektně vychytal brejk domácích a hosty podržel. S blížícím se koncem přece jen hráči Dynama přidali a jejich snaha byla vyslyšena deset minut před koncem. Po faulu na Klempta vyrovnal z penalty Pešta.

„První poločas byl jasně v naší režii, ale střelecky jsme se nedokázali prosadit, i když jsme měli šancí na tři zápasy. Po přestávce byli zase lepší domácí. Dělba bodů je ale asi spravedlivým vyjádřením průběhu hry“, zhodnotil utkání trenér Dynama Stanislav Dvořák.