18.kolo: Dobřichovice - Dynamo 2:1 (1:0)

27.03.2011 10:11

18.kolo, 27.3.2011 15:00

Dobřichovice - Dynamo 2:1 (1:0)

Branky: 15. a 81. Kalivoda – 65. Jindřich. Rozhodčí: T. Drábek. ŽK: 1:1. Diváci: 50.

Dynamo: Kratochvíl – Vrábel – Vágner, Jindřich, Miler – Valko, Horký (65. Fedyk), Kymr, Bondarev – Pešta, Mašek.

Ve vyrovnaném prvním poločase šli domácí do vedení v 15. minutě hlavičkou Kalivody. Druhý poločas patřil Dynamu. Z velkého tlaku přišly i velké šance, ale ujala se jen rána Jindřicha, který prostřelil domácího gólmana. Devět minut před koncem se ale před hostující brankou znovu prosadil důrazný Kalivoda a střelou z úhlu rozhodl.

„Porážka byla z kategorie zcela zbytečných. Určitě jsme měli na to, abychom vyrovnali. Zápasu by remíza slušela víc,“ řekl po zápase zklamaný kouč Dynama Daniel Kaplan.