19.kolo: Dynamo - Vraný 1:2 (1:2)

02.04.2011 10:01

19.kolo, 2.4.2011 16:30

Dynamo - Vraný 1:2 (1:2)

Branky: 27. Mašek – 15. Volf, 37. Rešl. Rozhodčí: Wolfram. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

Dynamo: Černý – Vrábel – Vágner, Jindřich, Miler (80. Pešta) – Valko, Horký, Kymr, Bondarev – Mašek, Pekárek.

Dynamo hrálo poprvé v jarní části na svém hřišti. K bodůmale nestačilo ani angažováníAdama Černého. Host z Neratovic, kterýmá vyřešit problém s gólmany,kapituloval po standardce z hlavy Volfa hned po 15 minutách hry.

Domácí odpověděli o dvanáct minut později. To si Mašek pohrál s hostujícími obránci i gólmanem a s přehledem vyrovnal. Gólovou desetiminutovku završil hostující Rešl, který pohotově využil nedorozumění obrany s gólmanem a rozhodl.

Ve druhém, na šance chudémpoločase se už diváci branek nedočkali. Hrálo se převážně od vápna k vápnu. Domácí se snažili o dobývání hostující branky, hráči Vraného zase využívali každého volného prostoru k rychlým brejkům.