2.kolo: Dynamo B - Slovan Horní Beřkovice 5:1 (3:1)

Dynamo B - Slovan Horní Beřkovice 5:1 (3:1)

Branky: Flídr 2, Šíma, Bondarev, Astaloš, – Chudoba. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 3:1.

Dynamo B: Šimek – Astaloš, Vágner, Sabolčík, Dvorský, Bárta, Žambůrek, Schoř, V. Bondarev (55. Kymr), Šíma, Flídr (66. Plicka).

H. Beřkovice: Brůža – Plicka, Brůža ml., Herenčár, Hurt, Šída, J. Polák ml., Dvořák, Chudoba (72. J. Polák st.), Čížek, Buřil (74. Husar st.).

V utkání dvou postupujících z loňské B skupiny třetí třídy se více dařilo domácímu béčku Dynama, které jasně zvítězilo nad Horními Beřkovicemi (5:1).
Domácím, jak už je ostatně zvykem, hodně pomohly posily z áčka. Jinak to úvodu bylo vyrovnané utkání, hosté se ujali dokonce ve 22. minutě vedení. Domácí ale srovnali zanedlouho po přímém kopu z pětadvaceti metrů a od této doby bylo na hřišti už jen domácí mužstvo. Hosté začali chybovat a domácí do poločasu přidali další dvě branky. Ve druhé půli byl scénář stejný. Hostům z Beřkovic se nedařilo kombinovat a domácí přidali ještě dvě branky, druhou z pokutového kopu.