2.kolo: SK Hvozdnice - Dynamo 0:4 (0:3)

14.08.2010 19:56

2.kolo, 14.8.2010 10:30

SK Hvozdnice - Dynamo 0:4 (0:3)

Branky: 25. Miler z PK, 28. a 40. Mašek, 81. Polák. Rozhodčí: Brda. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Dynamo: M. Kratochvíl – Vrábel – Šnýdr, Dubský, M. Dvorský – Horký, Kymr, Válek, Miler (68. Plicka) – Mašek, Pekárek (72. Polák).

Dynamo je po dvou kolech na šesti bodech

Nelahozevské Dynamo navázalo na úspěšné jaro a v prvních dvou podzimních kolech své soupeře drtí. Po nováčkovi z Doks to odnesla Hvozdnice, a to dokonce na svém hřišti.

Od počátku zápasu měli jasně navrch hosté. Na gólové vyjádření si ale museli počkat do 25. minuty. Faulovaný Pekárek sice dokázal zasunout míč za záda domácího gólmana, ale sudí Drda gól neuznal a místo toho nechal hosty kopat penaltu. Tu bezpečně proměnil Miler ve vedoucí gól.

Než se domácí stačili otřepat, přišel druhý úder hostů. Pekárek zatáhl míč po lajně a po jeho přesném centru si zkušený Mašek vychutnal domácí gólmana – 0:2.

Když pak tentýž hráč přidal pět minut před půlí třetí úspěch hostí, bylo o majiteli tří bodů rozhodnuto.

„Zvítězili jsme zcela zaslouženě, soupeře jsme od začátku k ničemu nepustili. Po jasném prvním poločase jsme po půli vyráželi ze zajištěné obrany do rychlých brejků, ale dokázali jsme proměnit už jen jeden. Buďme rádi za tři body. Každý bod ze hřiště soupeře je cenný. Těžší soupeři ale teprve přijdou,“ drží hráče při zemi trenér Daniel Kaplan.