20.kolo: AFK Eletis Lužec - Dynamo Nelahozeves 1:1 (1:1) np. 3:4

06.05.2018 22:50

Derby v Lužci bylo podle očekávání vyhecované a hodně ovlivněné výkonem pana rozhodčího, který vyhrocený zápas evidentně nezvládal.

První poločas probíhal podle očekávání v režii dynama, jenže ho v neprospěch hostí ovlivnil pan rozhodčí Musil.

V 21. minutě nesmyslně pískl domácím penaltu za podražení v pokutovém území. Přičemž evidentně hostující obránce hrál první balón. Nabídnutou šancí Adam KUČERA nepohrdl - 1:0.

Definitivní podobu výsledku dal o čtyři minuty Luboš KREJZA chytrou tečí před domácím gólmanem - 1:1.

Druhá půle již byla jen bitva o kažý metr. Více ze hry měli domácí, více šancí zase dynamo. Zápas tak dospěl až k rozhodujícím pokutovým kopům. Druhý bod dynamu vystřelil v šesté serii Jarda EMMER.

A-tým, PRODIET I.B třída skupina B, 20.kolo 6.5.2018 17:00

AFK Eletis Lužec - Dynamo Nelahozeves 1:1 (1:1) np. 3:4

Branky: 21. z pen. Kučera A. - 25. Krejza.

Rozhodčí: Musil. ŽK: Lafek, Tauchman M. - Zavadil, Kobera, Valda. Diváků: 90.

Lužec: Prislupský - Uher, Tauchman P., Lafek, Tauchman M., Kučaba J., Kučaba M. (90. Krejza R.), Kučera A., Hrdlík, Levý (75. Tůma), Roučka.

Dynamo: Zavadil - Emmer (K), Müller (78. Kučera J.), Zhukovskyy, Vágner - Kulhánek (60. Kratochvíl), Holý, Bednařík (46. Simon), Valda - Kobera, Krejza.