20.kolo: FK Neratovice/Byškovice B - Dynamo Nealahozeves 2:2 (0:0) np. 2:3

08.05.2017 16:43

STŽ ani v Neratovicích nenašli přemožitele a stále jsou na jaře bez porážky. Hráči nezačali proti papírovému favoritovi vůbec špatně a po deseti miutách vedli už 2:0 jenže domácí stačili ještě do poločasu vyrovnat. Druhá půle již branku nepřinesla a tak o výsledku rozhodovali pokutové kopy. Na penalty jsme vyhráli 3:2, rozhodující PK proměníl Michal BRANSE a tak si z Neratovic odvážíme bonusový druhý bod.

Starší žáci, Okresní přebor, 20.kolo, 7.5.2017 13:15

FK Neratovice/Byškovice B - Dynamo Nelahozeves 2:2 (0:0) np. 2:3

Branky: 24. a 34. Obročník - 5. Gabčo, 10. Němeček.

Rozhodčí: Kortanová. Diváků: 20.

Neratovice: Votruba - Bušínský, Nejezchleba (K), Odvárka, Kuliš, Obročník, Pomykáček, Weiss, Urban, Tůma, Skala, Mejri, Šližek, Keller, Dvořák, Rezner, Atovmian.

Dynamo: Rieger - Kratochvíl, Chládek, Gabčo, Jareš (K), Němeček, Hájek, Branse, Folbrecht, Mikš, Šebesta, Pitucha, Plzák, Novák, Malotínský.