21.kolo: Dynamo - FK Hořovicko 3:4 (3:2)

20.04.2008 23:01

21.kolo, 20.4.2008 17:00

Dynamo - FK Hořovicko 3:4 (3:2)

Branky: 6. a 18. Bondarev, 15. Pekárek - 8. Štěpnička, 39. Švarc, 70. Nesnídal, 87. Šmíd z PK. Rozhodčí: Pechanec. ŽK: 3:4. Diváků: 100.

Dynamo: Lorenc - Vrábel - Vágner, Jindřich, Dubský - Klemt, Dvořák (70. Pešta), Kaňkovský (75. Šíma), Jindřich - Pekárek, V. Bondarev.

Utkání se přitom pro Dynamovce nevyvíjelo, tak jako některé předcházející na jaře, špatně. Už v 6. minutě vedli gólem Bondareva a v 18. minutě platil stav 3:1. Ve druhé části ale hosté výsledek otočili, když vítězný gól vstřelili tři minuty před koncem z přísně nařízené penalty po faulu brankáře Lorence.

Trenér Dynama Stanislav Dvořák po utkání jen těžko hledal vysvětlení dalšího výpadku. „Nevím, co k tomu říct. Opět jsme to nezvládli. První poločas ještě šel, brzy jsme vedli. Pak sice soupeř vyrovnal, ale znovu jsme šli až do dvougólového vedení. Zlomový byl asi druhý gól hostů, který jsme dostali do šatny. Druhý poločas už jsme ale vůbec nezvládli. Hráli jsme naivní fotbal. Opravdu nedokážu říct proč. Musíme si to v týdnu vše vyříkat a dobře připravit na další zápas. Věřím, že případná výhra nás zase postaví na nohy a vrátí hráčům ztracenou sebedůvěru.