21.kolo: Dynamo Nelahozeves - Kovohutě Podlesí 5:0 (1:0)

14.04.2019 22:16

Jarní neporazitelnost Dynama v normální hrací době pokračuje i po sobotním utkání s podlesím. Domácí je totiž poslali domů s pěti brankovým přídělem. Utkání samotné ale nebylo tak jednoznačné jak ukazuje výsledek. Oba dva celky si v prvním poločase moc gólových příležitostí nevytvořili. Jedinou šanci už v 11.minutě po samostatné akci proměnil Luboš KREJZA střelou do protipohybu golmana - 1:0.

Další šanci měl Lukáš SIMON v 18.minutě, taktéž po individuální akci, jenže v rozhodující chvíli mu byla střela zblokována.

Druhý poločas už bylo "jiný kafe". Deset minut po půli si na přihrávku Jakuba KUČERY naběhl zase Luboš KREJZA a šanci proměnil - 2:0.

V 68.minutě završuje Luboš KREJZA, střelou o tyč hattrick - 3:0 a začal tak famózní desetiminutovku Dynama.

72.minuta a Honza HOLÝ na dvakrát překonává gólmana - 4:0.

79. minuta a popravu hostí dokonává Jakub KYMR - 5:0.

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 21.kolo 13.4.2019 16:30.

Dynamo Nelahozeves - Kovohutě Podlesí 5:0 (1:0)

Branky: 11., 54. a 68. Krejza, 72. Holý, 79. Kymr.

Rozhodčí: Gerhardt. ŽK: Krejza, Kučera - Vojtíšek. Diváků: 48.

Dynamo: Zavadil - Vorel, Emmer (K), Král (73. Jindřich), Dubský - Simon (46. Janovský), Holý, Kymr, Valda (86. Branse) - Kučera (76. Kratochvíl), Krejza (71. Křtěn).

Podlesí: Poplštein - Soucha, Vojtíšek, Suchý, Drašnar (62. Zykán), Trefný, Hájek, Havelka, Kocourek (K), Janů, Branžovský.