21.kolo: Dynamo - Nová Ves p/Pl. 2:2 (0:1)

16.04.2011 01:33

21.kolo, 16.4.2011 17:00

Dynamo - Nová Ves p/Pl. 2:2 (0:1)

Branky: 78. Vrábel, 89. Jindřich – 27. Petrák, 76. Soukup. Rozhodčí: Rybka. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Dynamo: Černý – Vrábel – Vágner, Špaček (86. Miler), Jindřich – Kvarda (60. Pešta), Valko, Horký, Bondarev – Kymr, Pekárek.

Dynamo zachraňovalo první jarní bod

V zápase dvou ohrožených sestupem se Dynamo rozešlo smírně s Novou Vsí. Domácí mohou litovat převahy a šancí v prvním poločase, ve druhém pak museli horko těžko dohánět dokonce dvoubrankovou ztrátu.

Poprvé se hosté radovali ještě před přestávkou a po změně stran se jim podařilo zvýšit. Domácí ale nakonec dokázali zvýšeným úsilím v samém závěru aspoň vyrovnat.

Domácí trenér Daniel Kaplan po zápase litoval dvou ztracených bodů. „Byli jsme lepší a měli na vítězství. V prvním poločase jsme dali tyč a šli dvakrát sami na gólmana. To se musí proměňovat. Nakonec jsme museli být spokojeni i s bodem.“