21.kolo: Dynamo - Pšovka Mělník 1:3 (1:3)

10.05.2015 22:11

21.kolo, 10.5.2015 17:00

Dynamo - Pšovka Mělník 1:3 (1:3)

Branky: 8. Pekárek – 1. Chytil, 39. Cemper, 39. Miřatský z PK. Rozhodčí: Zdeněk. Diváci: 50.
Dynamo: Lorenc – Vágner, Rada, Emmer, Hudeček – Horký (46. Temirov), Kratochvíl, Holý, Mölzer – Došek, Pekárek (46. Kaplan ml.).
Pšovka: Manžel – Grabmüller, Cemper, Šimandl, Žižka (80. Krejčík) – Trnka, Chytil, Mrvík, Pokorný – Miřatský (75. Drápal), Žák.

Vedoucí Brandýs si pojistil svůj šestibodový náskok osmigólovou „demolicí" Bousova, a nedal tak Pšovce, která uspěla v poměru 3:1 na nelahozeveském Dynamu, šanci na změnu. Pšované začali famózně, hned z prvního útoku se trefil Chytil. A přestože se domácím podařilo poměrně záhy vyrovnat, hosté v rozmezí dvou minut v závěru poločasu vrátili vedení na svou stranu.