21.kolo: Dynamo - STM Čečelice/Byšice 4:5 (1:2)

14.05.2017 19:28

Starší žáci nastoupili proti vedoucím Čečelicím. V půměrném prvním poločase kdy se týmy jenom "oťukávali" získali hosté na konec zásadní jednogólový náskok. Nejhezčí akcí byl sólový průnik Tomáše NĚMEČKA který zkušeně přehodil gólmana hostí a srovnával na 1:1.

Začátek druhé půle Dynamo zaspalo a po dvou minutách inkasovalo třetí branku. Stále to byl ale průměrný zápas. Obrat paradoxně nastal v době kdy hosté dvěmi slepenými brankami zvíšili na 1:5. Od té chvíle jako by naše borce polila živá voda a začal stíhací kolotoč, během deseti minut se postupně trefili KRATOCHVÍL, GABČO a JAREŠ snížili až na 4:5. Bohužel na vyrovnávací branku již nezbyl čas a hosté si tak odvážejí tři body. Škoda, za výkon v posledních 20ti minutách si kluci zasloužili alespoň bod.

Starší žáci, Okresní přebor, 21.kolo, 13.5.2017 11:00

Dynamo Nelahozeves - STM Čečelice/Byšice 4:5 (1:2)

Branky: 20. Němeček, 60. Kratochvíl, 64. Gabčo, 70. Jareš - 16., 25. a 53. Gracias, 37. a 51. Balog.

Rozhodčí: Kortanová. ŽK: Němeček, Chládek - Vít. Diváků: 30.

Dynamo: Rieger - Bálek, Kratochvíl, Chládek, Gabčo, Jareš (K), Němeček, Hájek, Branse, Folbrecht, Mikš, Šebesta, Pitucha, Plzák, Novák, Malotínský.

Čečelice: Blecha - Hruška, Rauš, Macháček, Vlček, Gracias (K), Vlach, Hrůza, Balog, Sedláček, Vít, Güllich, Boháček, Vozáb, Vodička, Slavík, Kaplánek, Trnka.